Guitar Hero 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jan 26, 2008.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Naravno da sam hardcore, ne budi seoska varalica sa uvaljivanjem fotošopanih slika koje šire laži i obmane.

    [​IMG]

    Ja koristim posebno modanu gitaru sa kojom bi posramio i Van Halena.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    čuj gibson :roll:

    enise šta je bilo gitar heroa '90e i još aparatić? :smt003 :smt003 :smt003
     
  3. Esh

    Esh HWB

    naravno! s tim sto je ova autenticna fotografija nastala prije par mjeseca na sulu banana partyu :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Neko zna cime se pali Star Power na joypadu? Mislim da sam isprobo sve kombinacije :roll:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Desno na d-padu, jel to mislis?
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hvala. Siguran sam bio da sam isprobo sve. Bolje na plejki igrat nego na PC-u :D
     
  7. arni

    arni Guest

    ja već neko vrijeme iman igru guitar hero 3 za kompjuter i virtualnu gitari sa kojom igram...zanima me dali se može nekako skinut dodatne pjesme sa neta da mogu svirat...ako netko zna odgovor bit ću mu zahvalan...hvala...pozdrav
     
  8. ja sam mogu slobodno reci medju prvima u sarajevu kupio guitar hero prvenstveno sto sam igrao guitar hero II i cekao sam tricu za PS2.Presao sam sve na hard osim dragonforcea,nije perfektno ali boze moj.slash,lou,i tom morelo bili su tezi i jos neke pjesme kao rock you like a hurricane i raining blood.Volim vas ljudi sve zato sto volite ovu igricu.Ali zanima me samo jedno gdhe se moze naci gitara kao konzola ja nisam mogao nigdje da je nadjem sve sam igerao na jojsticku molim vas ako postoji za PS2 recite veoma sam zahvalan