Hackers Hall Of Fame

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jun 11, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sleeper

    Sleeper Komšija

    @Ace88 ako su ti postovi ovakvi(aka "Niđe veze.") nije ni cudo ako ti ih neki od mod-ova brishe.
    Ako ljudi ne nose naocale onda mi je drago sto ne spadam medu iste.
    A taj donji dio texta pokazuje da neash blage veze jer su svi Homo Sapiens-i glupi - samo neki su neki preglupi da bi to shvatili.
    Trebalo bi za lamerske postove poceti davati titule.
     
  2. Nihad

    Nihad Aktivista

    Fakat niđe veze.

    Sta bolan hakeri imaju sa hrvatskom i bosnom i hercegovinom i srbijom i crnom i gorom (i kosovom)?



    :D
     
  3. ming

    ming Veteran foruma


    Slusaj pametnjakovicu, nije ti prvi put da spominjes Drzavu u negativnom kontekstu (imao si blanjanje na GA). Slijedeci put osobno cu se potruditi da ti bananu skelje.


    Smatraj se upozorenim.

    Nadji sebi neki politicki forum pa se istresaj do mile volje.
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Ovo se u stvari dotice sustine 8)
     
  5. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ovaj je najjaci, ustvari najorginalniji.
     
  6. Nihad

    Nihad Aktivista

    A vidi ga sto je veseo je*o on se*e.

    Svi su oni siznuti od malih nogu.
     
  7. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Preporucio bih ovaj
    http://forum.blic.net/viewforum.php?f=5 ... 1832171b02 :smt003

    Procitao sam u jednom od brojeva CKM magazina (u kome je bila prica o hakerima) da je gospodin John Draper a.k.a. Cap'n Crunch toliko se uvjezbao sa pistaljkom da je uspio dobiti predsjednika USA.
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Bjez ba.Na tom forumu se moze ograisati.To je i za Aceta previse. :mrgreen:
     
  9. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Stvarno ne razumijem, bez sale, ozbiljno.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    DTMF tonovi. Nesto na taj fazon. Uglavnom njihove centrale reaguju na tonove, odnosno ti kad stisnes neki broj da zoves, nije kao kod nas otkucaji nego tonovi odredjene frekvencije. E sad, te frekvencije je moguce pogoditi i sa pistaljkom.
    Barem mislim da je tako, mozda grijesim.
     
  11. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Malo sam citao sta ljudi tamo pisu i poslije par minuta sam se morao istusirati.

    Tako je pisalo u tom magazinu. Covjek je se toliko uvjezbao u varanju tadasljih telefonskih centrala pistaljkom da je uspio dobiti predsjednika. Koliko je to tacno?
    To bi trebalo licno pitati Drapera
     
  12. Chem

    Chem Komšija

    Ma svaka cast likovim(hakerima) naravno,nemojte bezze BiH mjesati u to ,a nebi bilo lose imati likova poput ovih :mrgreen:
    SDA zakon :lol: sala hebo politiku,bas
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Kako nemamo.Pun HWB hackera i crackera. :mrgreen:

    Najjaci se obicno skupljaju na GA ili na Gamersu. :mrgreen:

    Kazu ima neki Baki... :mrgreen:
     
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

    A neki OSSX se pojavljuje s vremena na vrijeme
     
  15. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Upravo je politika bila povod za minuli rat hakera iz Hrvatske i SCG. Koliko se sjecam Hrvati su oborili sajt FK Partizan (i jos neke sajtove, ne sjecam se koje) a Srbi su oborili sajtove FK Dinamo i sajt Janice Kostelic, na kojima su osvanule slike Draze Mihajlovica i Milana Gurovica. U sve to su se bili umjesali Albanci koji su srusili sajt TV Pink. Srbi nisu bili efikasni protiv Albanaca, a izvlacili su se na parolu da je teze pronaci albanski sajt nego ga hackovati.
    Ove informacije ne uzimajte za tacne, pricam po sjecanju. Ovaj hakerski rat je iskrsao prosle godine, a povod je bio odluka vlasti Hrvatske da zabrane ulazak u zemlju kosarkasu Milanu Gurovicu zbog toga sto na ruci ima istetoviran lik Draze Mihajlovica.
    Citajuci tada dnevnu stampu (blic) naisao sam na intervijue nekih hakera iz SCG. Prema njihovim rijecima rat nije imao za cilj sirenje nacionalizma ni sa jedne ni sa druge strane (sto se ne bi dalo zakljuciti :D ) nego demonstraciju znanja i sposobnosti hakera iz SCG i Hrvatske.

    E, kada Albanci imaju hakere, valjda bi i kod nas trebalo da ih ima.
     
Thread Status:
Not open for further replies.