HAF ili...

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by LoLo, Apr 6, 2009.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Nisam mislio bukvalno, nego si donosio zakljucke citajuci 'tamo neke' a mene koji sam imao anteca i sada haf 'ignorises'. Mozes se vratiti na pocetak i procitati, upravo sam ja naglasio to kao prednost haf-a, za relativno malo se dosta toga dobija. Plus sto je njegov teoretski maksimum veci od antecovog jer sam naveo koliko sve ventilatora moze da se nakaci, dakle raspolozenije je kuciste za modding. Ali ovdje pricamo out-of-the-box. Dakle, kucista su stvarnu tu negdje, i tacno 10$ je po meni antec bolji. A posto je cijena takva kakva je, od sveg srca ti preporucujem haf, i sta god da ti bude trebalo ili bilo nejasno u vezi njega slobodno pitaj posto sam ga proucio u detalje. NHF i :smt006

    edit: uz haf dolaze i tockovi, sto neki takodje mogu vidjeti kao prednost, kao i adapter za napajanje u slucaju da je prekratko kod napojne jedinice.
     
  2. LoLo

    LoLo Novi član

    Ma ne ignorisem, ne bih onda postavio ovdje temu i ovoliko postova, ali uvjek treba malo pogledat i druga misljenja, zar ne, da, bilo je dosta postova pa se i ne sijecam ko je sta napisao, ali je i ovdje je to spominjano.

    Ugl oba su odlicna, sa svojim prednostima i cijena kao sto rece kod nas je debelo pre vise za Antec.

    Uglavnom hvala vam jos jednom na pomoci. :D :smt006
     
  3. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Dok sam imao Intelov cooler od E8500 bio je glasniji od TriCool ventilatora na low. Cooler je tih, ali je definitivno glasniji od Antecovih ventilatora.