1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jos uvjek sve je to smece, zasad najbolja opcija je bhtelecom, tako da ta sranja ne vrijede.

    Prema mojim procjenama i unazad gledajuci, mozemo ocekivasti narednih 5 godina da svi pozivi unutar bhtelecoma budu besplatni, a da preplata poskupi za 10km max.
    :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko se cesto ovo mora puniti da bi kredit bio validan, odnosno da bi se moglo koristiti za free pozive unutar mreze ?

    I da li ima razlike u duzini trajanje validnosti izmedju (kada se vrsi dopuna) recimo 2KM i 10KM kao sto je to kod telekoma.. ili recimo bude validan kredit mjesec dana bilo da napunim za marku ili cenera.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako jos koga zanima, za marku produzilo od 29 danas do 2 januara. Za 2-3-5KM trebam provjeriti. Uspostava poziva 7 feninga (valjda), znaci dodje nekih 6KM mjesecno za ovakav vid koristenja haloo prema haloo sto nije uopste lose.

    Haloo prema telekomu, mobitel-mobitel, 50 feninga minuta tacno. Bilo 1.13KM a ostalo 0.64KM.
     
  4. civil

    civil Aktivista

    Neznam kako mozes koristiti to smece od eroneta. Glavni minus im je kratko trajanje dopune,čak mislim da 5KM traje 15 dana,wtf?
    Sjećam se kada sam koristio Eronetovih 1000 minuta,svaki mjesec su mi krali po 1KM na prekide poziva.Trpio pola godine,i kada su mi uzastopno prekinuli 5 poziva i to nakon 1 sekunde samo bacio karticu.
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Eronet sam mrzio iz dna duše, dok nisu uveli ovu full tarifu koja je kao rađena za mene, 500min, 500sms, 500MB = 20km i uvijek ostane svega, tj ne uspijem sve potrošit.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Stvar je da je haloo na haloo free, 7 feninga uspostava pozivao. Računica je da te izadje (ako po marku punis) 6KM mjesec sto nije uopste puno. Ako je tako za 5KM, isplatnije onda ovo po marku-dvije. Ne vidim kako moze jeftinije izaci sa drugom mrezom. Zavisno naravno od osobe do osobe i upotrebe.

    064 nije eronet ali jeste eronetov. Vjerovatno su prodali nekome. Znaci nije novi operater vec je najverovatnije eronet operater "te" usluge prodao nekome drugom, ali naravno.. postoji i ta mogucnost da i jeste eronet koji se ušutio.

    Nedavno sam malo trazio i citao ko bi mogao biti medjutim sto vise trazis sve vise misterija te odustao. Ne treba se zamarati.

    I da, nije ovaj broj maksuz za mene ali cu ga vjerovatno koristiti za osobu koja ima haloo.

    A ovo gore za eronet je super.