Hardware Base rodjendan!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Aug 13, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    Imali smo namjeru da rodjendan na pravi nacin i proslavimo, sa nekim partyem, nagradnim igrama, hwb majicama te predstavljanjem nove verzije samog sajta, medjutim, iz tehnickih razloga kao i zbog manja podrske samom projektu tokom proteklog perioda, slavlje cemo odgoditi za neko drugo, bolje vrijeme, vjerovatno uz predstavljanje nove verzije nasih stranica.

    Pitam se, sta bi trebalo slaviti? Da li treba slaviti cinjenicu da gotovo i nemamo posjeta iz RS, strah i nepovjerenje domacih firmi prema Internetu ili cinjenicu da je informatika jos uvijek na niskim granama u ovoj zemlji?

    Zajedno sa jos primjera, Hardware Base predstavlja svjetionik u ovoj bosanskoj IT tmini, koji ce nastaviti da svjetli sve dok ima ljudi kao sto su clanovi Hardware Base tima koji su svoje slobodno vrijeme ulozili u ovaj projekt, ne trazeci nista zauzvrat, vodjeni idejom o stvaranju jedne nove Bosne i Hercegovine sa novim narastajem IT strucnjaka. Ja im se, ponovo, od srca zahvaljujem.

    Buducnost i planovi? Viziju Hardware Base-a u buducnosti sigurno imamo. Tokom proteklog perioda poredjenja sa konkuretnim online izdanjima iz susjednih drzava zbog istog govornog podrucja nisu izostala. Svaku kritiku smo cijenili jednako kao i pohvalu, iako su iza spomenutih izdanja stale mnogobrojne IT firme i ISP-ovi.

    Kod nas to nije slucaj, vjerovatno zbog manjka svijesti i razumijevanja, tako da nama ostaje samo da se dodatno dokazujemo te pokusavamo educirati javnost pri predstavljanju nasih sadrzaja. Napomenut cu jos jednom da smo mi pokusali kontaktirati brojne firme, ali ih je samo nekolicina bila voljna da porazgovara na ovu temu ili odgovori na e-mail. Te firme su uz Hardware Base mali dio profesionalnosti u bh. sivilu.

    Vama, postovani posjetioci, jos jednom zahvaljujem na svoj upucenoj podrsci uz obecanje da cemo mi dati sve od sebe da vam u narednom periodu donesemo jos vise kvalitetnih sadrzaja i informacija...
     
  2. ihti

    ihti Novi član

    SRETAN NAM RODJENDAN

    petak 13. :evil:
     
  3. strawa

    strawa Aktivista

    odlicno receno!
    nadam se da ce sljedeci rodjendan nadoknaditi sve sto je propusteno za ovaj!
    u svakom slucaju svakim danom ce biti sve bolje i bolje.
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Sretan Rodjendan

    *povlacim za usi* zivili vi nama jos 100 godina najmanje :) .

    Valjda ce se jos neke firme malo osvjestiti o tome kako se i na internetu moze oglasavati i zaraditi.
     
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Upravo odlicno napisano !

    Sretan nam rodjendan :) .
     
  6. n1dal

    n1dal Aktivista

    evo nesto gledam BHT 1 & HWB i mislim da nece ovo na dobro :D

    ...petak,13. :) -> (in)salla :wink:
    _____________________________________________________

    "Sve pohvale"

    "Sretan Nam Rodendan"
     
  7. kenci

    kenci Aktivista

    hepi brzdej.. za poklon ces dobiti xbox dio. 2 ;)
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    sretan rodjendan na sta da poklone saljemo :?:
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Sretan rodjendan :)

    Brzo prodje godina...
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Yep...vrijeme leti ;)
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Sretan rođendan. Bebo.
     
  12. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Sretan rođendan(sa zakasnjenjem)
    Kad vas ja povucem za usi licice te na elf-ove 8)
     
  13. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Sretan rodjendan ;)

    Samo ovako nastavite... 8) :wink:
     
  14. Spider

    Spider Aktivista

    Cestitkama se pridruzujem i ja.
     
  15. BoLa

    BoLa Aktivista

    Pridruzujem se cestitkama uz zelje da postanete jos bolji ( i prestignete tomshardware i papke :D )
     
  16. abasi

    abasi Aktivista

    zakasni ali kao što kazu NIKADA NIJE KASNO .

    sretna 1 godišnjica :wink:

    P.S.

    Stvarno sam se nadao nekom party-ju jer se vec pricalo o tome ali jeb ga... dobro je i ovako ... ....

    a te HWB majce :eek:

    Sto nesta ne pokrenete po tom pitanju ?

    npr: KREIRATE neke majce s HWB logom i jos nekih zajebanijca i prodajete :?:

    ajd ... sretan rođendan jos 1 i puno srece u BUducnosti ;)

    :wink:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    kad bi imali nekih 100 ljudi aktivnih na forumu mozda i bi, ovako malo cemo pricekati, ali obecajem da ce biti 8)
     
  18. abasi

    abasi Aktivista

    si mislio na majce ili party? .. ili pak oboje ???

    a elem si upravu ;)...

    ali ponvaljal... puno srece ubuduce ;)
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Enise kad ce nagradna, uzasno trebam bilo kakav dio.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    zapravo kada stavim ovaj quote mislim da džuku 4ever