Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa na kucnom pc-u su mi sejvani pass i username, ali na poslu to ne zelim da spremam, pa svaki puta kucam. oci mi ispadose :shock: svaki puta sve pobrisem kad pogrijesim :D
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ma OK to, nego kazem da se uvijek logujem preko foruma.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To su maksuz stavili bas zbog toga da ti neko preko ramena nevidi kad si na poslu i kucas login i pass. :smt003
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hahaha pa pass se i ne vidi i da hoces :p :p mogli su i umjesto username-a staviti zvjezdice :D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma vidi se ba pofino, mozda ti je do monitora :D
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    I meni se vidi :roll:
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja vidim fino.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    oooo ma gdje ste sokoli moji :) :) :) ako vam se ovo vidi fino, i ako vam je ovo normalno, onda no comment stvarno :D

    [​IMG]

    niko nije ni rekao da se ne vidi NIKAKO, nego jako lose.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije bas super ali jeste vidljivo:

    [​IMG]

    Samo kod mene izgleda bolje nego na tvojoj slici pa mozda i nije do monitora i konrasta. Jesi li probao na drugom browseru ? Ovo je sa FF.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    samo ne znam gdje pogrijesi kada ukucaje ono kolinsb, i da nista ne vidi nije problem ukucat, pass se ionako ne vidi :D
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni se bolje vidi od tebe,mozda je do monitora :roll: , mislim jeste ono svjetlije nego st treba,ali mi se bolje vidi nego tebi..
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kao sto rece Enis, uskoro ide novi redizajniran sajt tako da...
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    kolins
    Ja cijelo vrijeme kontam da pricas o loginu na forumu.
    Slabije se vidi na sajtu, ali opet meni licno nije tako strasno.
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nego dali postoji ili dali se to moze napraviti, opcija "spaseno" ili "bookmarks"-tako nesto...

    Cesto nadjem neku temu, procitam nesto pametno sto mi kasnije treba, ali zaboravim pod kojim pojmom sam koristio opciju trazi...a ne ide da postam neku glupost samo da bi imao tu temu i sl...

    Ovako bi imao svoj "bookmarks" folder sa meni interesantnim temama...jos kada bi to mogao uredjivati bilo bi super...

    Da li je to moguce napraviti?
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa imas u browseru favorites ili bookmarks
     
  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    Imam i vec je pun dovoljno :D

    a koristim i razlicite lokacije, tako da nije sve na istom browseru...kuzis...

    Opcija "View your posts" je super, ali nema tema gdje nisam ostavio post...

    Mozda to ne treba svakome, ali evo primjer, tracam kod druga o necemu i kazem imas to na HWB, ali se ne sjecam teme, jer cesto naslov teme nema toliko veze s nekim "korisnim" postovima...
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa imaš na forumu dvije mogućnosti za to, a to su:

    Subscribe topic i Bookmark topic.

    Nalaze se u gornjem lijevom uglu.
     
  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Aferim Zoi :D :smt006

    To je to :!:

    Potom odem na "User Control Panel" i tamo ima pregled tih tema - super, veliko hvala :oops:
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  20. Esh

    Esh HWB

    Postoji, sredit cemo po pitanju reklama, za YouTube video se vec tesko nesto moze uraditi.