Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Pretrazivao recenzije na site-u i koristio sam onaj izbornik u vrhu, kad izberem komponentu i kliknem na Prikazi. To je uspjelo par puta i onda se pocela pojavljivati greska:

    Onda nisam mogao vise otvoriti taj izbornik, ponovo otvorio recenzije. Opet izabrao jednu kategoriju, prelistao 2-3 stranice, prebacio se na sljedecu kategoriju, ponovo ista greska.
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Izgledaju kao privremeni problemi sa serverom, jer meni trenutno otvara bez problema.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Meni je par puta biranje kategorije radilo bez problema. Pregledao 3-4 kategorije i onda se to pojavilo. Kao sto sam napisao, ponovo otvorio recenzije, otisao na "Memorije" pregledao par stranica, izabrao "Hard diskovi" i opet error :roll:
    Edit: Evo sad sam bas probao ponovo, otvorio "Cooleri", otisao na stranicu 2, izabrao "Periferija" i opet se pojavljuje.

    Izgleda da se samo pojavljuje kad u nekoj kategoriji pregledas vise stranica, pa izaberes drugu kategoriju :)
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Tako i bude kada je problem sa serverom.
    Bilo je problema i sa otvaranjem topica, ali je problem bio riješen.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Mislim da je ipak ovo neka gresku u kodu, jer se desi svaki put kad pregledas par stranica neke kategorije pa izaberes sljedecu.

    To je bilo nesto do foruma, ja govorim o site-u :)
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Svejedno.
    Server je najvjerovatnije isti.

    Evo sad sam pokusao dabrati sve ove kategorije ali nisam dobio takav error..

    Ako ti se error nasumicno prikazuje, ne vidim razlog da je nesto do koda.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Problem je uocen, prenesen do webmastera pa cemo vidjeti sta je. Hvala.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Popravljeno :)
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    ReNNo, nije nasumicno :)

    EnisDonKing, sad sve fercera :)
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nesto me muci forum evo par dana,nesto ne ucitva ove tabelice od foldinga u sigovima,ucita mi stranicu ali dole i dalje stoji "downloading picture bla bla"

    To do mene nesto ili?
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Pa valjda do njihovog servera, jer su slicice na extremeoverclocking.com ili gdje vec.

    EDIT: Ja to nisam primjetio :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Bilo je nekih problema sa serverom i postoji par bugova koje smo vec uocili na forumu, no radit cemo svakako neki upgrade uskoro pa cemo to pokusati rijesiti. Sto se tice tvog problema Dino, nisam siguran da je to povezano s nama.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Iskreno znam i ja da nije do foruma al da ne bih sad bezveze ovorio novi topic pitao sam ovdje,samo me intersuje da li se jos nekom desilo da ne ucitava slicice sa extremeoverclocking.com
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Radili smo upgrade foruma pa trenutno imamo problem sa prikazom avatara. Osim toga, za quick reply je sada potrenubno samo klinuti na quick reply dugme da bi se ispod prikazao prozor za odgovor (i dalje bez ponovnog ucitavanja stranice).
     
  15. extibo

    extibo Komšija

    Nickovi su promjenili boju. :D Bug ili?
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Daj nabaci neki screenshot, ne vidim o cemu je rijec.
     
  17. extibo

    extibo Komšija

  18. Esh

    Esh HWB

    Koliko ja vidim, oba nicknamea su crne boje :eek:
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Prije su bili plavi.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I sad su plavi :D