Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    Evo da javim kako sam promjenio nick iz Hoblar u Pionir.

    Ono sto je bitno reci, imao sam problema sa mail adresama za koje nisam bio ni svjestan i sada su to sve popravili.

    Hvala moderatorima na usluzi i pomoci.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kakvi su nam ovo banneri po forumu u zadnje vrijeme? Jel nas to neko prohako il sta je u pitanju? Pocinjemo liciti na redtube :D
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo i ja gledam.
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    I ja sam primjetio ali reko šta ja znam da se ne "utrpavam" možda "kaplje" iz njih ali su mi iritativni,barem sadržaj. :)
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Sve je legitimno, u pitanju su Google Ads banneri.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Klikće li narod. :smt003
     
  7. Riddick

    Riddick Aktivista

    Naravo :D
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ima ih koji i ne klikcu niti na to obacaju paznju :D btw, je li jutros oko 7h hwb site bio nedostupan? ja ga nisam mogao otvoriti....
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kod mene "stare" verzije firefox-a, pa nemam uopste problema sa banerima...

    Jest bilo jutros problema, nesto error 500 server ...ali mislim da je to prije do BHT-a nego do HWB-a, jer nisam mogao jos svasta nesto uradit sa netom (sync...) ...
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Jeste, bio je nedostupan, neplanirano odrzavanje servera.
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav,primjetio sam jednu stvar pa pitam samo informativno.

    Dakle primjetio sam da je kod poštovanog Enisa stojalo chief and editor u avataru a sad je site admin ,dali je došlo do neke "strukturalne" promjene u "upravi" sva tri portala i ako jeste šta možemo očekivati.


    Hvala.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Hehe, pa ti bi odmah i nek muštuluk :) Najava je planirana uz novu stranicu, mada sam i pretpostavio da bi mnogi mogli "posumnjati" - čim se smanji obim sadržaja, vjerovatno ide nova strnica. Uglavnom, umjesto tri postojeće stranice, nekad od narednog mjeseca ćemo imati samo jednu koja će postojeće sadržaje uključiti kroz više kategorija, a novost će biti i posebna sekcija za igre.

    Od organizacijskih promjena, Jusuf će preuzeti najveći dio upravljanja sadržajem, budući da sam ja prešao u Microsoft.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja samo vidim kul avatar.


    Sent from my iPhone
     
  14. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Enise jel full-time radis za ms ili je to samo neko partnerstvo?Btw cestitke na novom poslu i da je sa srecom!
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Eh hvala, nisam neka "razkopuša" ali nako priimjetio par stvari pa reko da vidim :D ...a svi volimo muštuluke.
    Znači "kalemite" baš me interesuje kakva će "voćka" biti. :)

    Dok ovo pišem vidim da ima još "razkopuša." :) Uh pa to je za slatku. Hoćeli biti "nagradnih" licenci za raju, ovo ono. :p
     
  16. GW

    GW Moderator

    Nek nam Enis prodaje licence direktno (da izbjegnemo ove domaće profitere). Ne mora ih poklanjati. :D
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ja se nadam da ce Enis ostati u BiH i da ce svojim radom u MS doprinjeti sirenju HW/SW svijesti u BiH...

    Mnogi odlaze van drzave, a trebamo pametnih i skolovanih ljudi...

    Stanje je sokantno s gledista mladih ljudi u BiH, svi zele ili odlaze van...

    U svakom slucaju-cestitke.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sretno Enise. Dakle, sto se tice brisanja postova, ostaje sve isto. :D

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vec dugo vremena hocu da iznesem jednu primjedbu, i uvijek zaboravim :D naime, primjedba se odnosi na boju slova u text box poljima u koja se kuca password i username prilikom logovanja na portal (ne na forum). ta slova se nista ne vide, jer su skoro pa iste boje kao i boja backgroud-a ta dva text boxa. Ako nije problem da to promjenite, stavite crnu, plavu, bilo koju tamiju boju :)
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ja se prvi put logovao preko portala upravo sad da vidim ta slova, maksuz uradio logout :D I jest presvijetla siva, imas osjecaj da je neki hint :D