HD filmovi -> Preporuke

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Sep 28, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Procitaj pravila pa ce ti biti jasnije. Piraterija se ovdje ne moze sherovati.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zadnje što sam pogledao u HD-u je Wall - E. Moja preporuka, mrsko miu bacat skrinove :)
     
  3. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    nisam ni trazio da mi se ovdje javi gdje se nesto stavlja jer ni sam nisam naveo nego sam pitao ima li mogucnosta da se izvrsi razmjena a preko PM bi se dogovorili
    ako se vec toliko brine o pirateriji sto nije obrisan ovaj post?
    viewtopic.php?p=142512#p142512
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Znas li ti sta su traileri :?:
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zato sto se radi o besplatnim trailerima. Ovo nije ni vrijeme, ni mjesto za diskusiju. Ako ti nesto nije jasno, javi mi se na PM da ti pojasnim.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  7. n0sf

    n0sf Guest

    pročitao sam za gledanje HD filmova na netu na ovoj stranici HD filmovi da je dobar neki program Vuze pa me zanima koristi li to itko i kakva je kvaliteta?
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    ne znam da se na tom području može izmisliti topla voda... probao sa valjda preko 10 kombinacija playera + codeca i na kraju balade je i dalje the kmplayer sa integriranim codecima najbolje na šta sam naletio za desktop.

    htpc nemaš previše izbora ukoliko koristiš win mce, ali partner uz wmp11 mi se najbolje pokazao vista codec pack (naravno speglan po opcijama, stock mi nije odgovarao).
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    opaaaa... pro totalni i to koliko vidim za sitne pare ;)
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Gotive moje HD zalaganje tvoji zemljaci :D
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Kad sam ja nekad davno bio u JNA govorili su da su samo krompiri i bosanci zemljaci. :lol:
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Batman super izgleda,na jednom filmu su samo face uhvatili,na transformersima su se bolje slike mogle naci :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobro izgleda The Heavy 720p:

    [​IMG][​IMG]
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    Ne mogu da vjerujem :D Vedo tu smo scenu koristili kod nadolazeće recenzije S20 modela! Koji si ti kralj :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Vedo - spoiler :D
     
  16. Nani

    Nani Komšija

    Jaka koincidencija :D
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    mnogi su ovo vjerovatno cekali, Avatar 1080p MKV.Nadao sam se da ce biti ipak nesto ostrije:

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nista bez origigi BluRay-a.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    U cemu je razlika u odnosu na Blueray.
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    malo pretjerivanja ?