HD Televizija u saradnji sa Ronisom poklanja Panasonic 37X10

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Apr 17, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Dakle da vas obavijestim da smo danas dogovorili sa gospodinom Ronaldom iz Ronisa da cemo odrzati nagradnu igru gdje ce prva nagrada biti nova Panasonic 37" X10 plasma!
    Bit ce tu jos nagrada naravno od Logitecha i Panasonica.

    Detalje cemo razraditi u toku dan dva i javiti vam sve na vrijeme na ovom threadu!

    Edit;
    Na ovom linku su sve informacije o nagradnoj igri

    http://hdtelevizija.com/2009/04/20/prol ... 205/all/1/

    Sretno!
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma svaka cast Nani!
    PS: dobro bi bilo ogranicit nagradnu igru na clanove koji imaju 50+ postova, da nam ne pohapaju gosti nagrade :mrgreen:
     
  3. pac

    pac Komšija

    Ovaj prijedlog kao da nije los :roll:
     
  4. Elegance

    Elegance Aktivista

    kad raja navali da nabija postove :D .
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Kakve veze ima ovaj forum s nagradnom igrom na nekom drugom sajtu? Valjda ce ljudi koji posjecuju taj sajt vidjeti da ce biti nagradna. Zvuci mi logicno.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja ne znam sta je ovim ljudima, pa 95% nagradnih se organizuje da bi se privukli novi clanovi na web stranicu (u ovom slucaju HD Televizija, kao jos uvijek mlada stranica) i malo promovisao brand. Onih 5% slucajeva je vec kad stranica ima toliko dovoljno clanova i posjeta, pa onda nagradjuje vjerne clanove (ali opet u cilj dovodjenja novih, jer bi onda bilo "aaa vidi daju nagrade, sto li ja nisam bio clan - sad cu se ubaciti pa da docekam sljedecu nagradnu i ja").
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Ma dobro Vedo je mislio najbolje ;) Ono sto mene raduje da sam bez problema sredio em tu telku kao prvu nagradu em da je ovo prva nagradna igra na podruciju 2 drzave, jer HD televizija i pokriva za sad BiH i Hrvatsku sa namjerom za sirenje i na Srbiju ali o tom po tom.
    Nagradna igra ide prije prvih recenzija da se ljudi upoznaju sa firmom koja ce ustupati testne proizvode.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Nekome promakao onaj smajli na kraju recenice? Zezancija je u pitanju bila :roll:
     
  9. Nani

    Nani Komšija

  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Da li se i mi mozemo regati pa kao padobranci se okušati u sreci?
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Nije bitno što nemate postova na forumu, samo da se registrujete na forum i da odgovorite na pitanja sa podacima koje stoje na datom linku ;)
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Fino :D

    I evo da priupitam usput nesto. Nekako mi stranica hdtelevizije sporo "radi", tj ono jedva skroluje, sve se cijepa prilikom toga, ko da je ne znam kolko stvari pa se komp sturi. Jel se kome slicno sta desava? (nije do foldinga :D)
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Meni je sve ok, otvara se jednako i sa Firefoxom i sa IE.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ev poslah odgovore.. jos smao da izvuku :D
     
  15. zalizani

    zalizani Aktivista

    Eto ja sam poslao,medjutim dobio sam odgovor da mi je jedno pitanje fula.Iako mi je receno da mogu se "ispravit`",odustajem od takmicenja.Jeli posteno-Jeste! 8)