HDD hot-swap?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Neo Bahamut Zero, Feb 10, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Onda je valjda bio i upola brzi :idea:
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    nije bio je uskraćen za oko 10 MB/s od UATA100
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Od mogucih 30.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    cuo sam ja da su Samsung u zadnje vrijeme beton diskovi, ali nisam jos nasao nigdje u Sarajevu da ih prodaje.
     
  5. Darkman

    Darkman Aktivista

    ................
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne kvari mi topic sviju ti s tim tackama, da ne bi fasovao BANanu.
     
  7. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ne kvarim ti topic ove tacke to su bad sectori.... :)
    (Nemoj mi prjetiti BANANAMA) :mrgreen:

    :idea: Sto se tice Samsung HDD-a mislim da ih imaju u LORA-PC(ako ta firma jos postoji) Ljetos su imali.......SpinPoint P Serija....
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    tu ti leži ključna rečenica... imao sam, mijenja ti se to sve.

    kod nas se ne žale na samsung i hitachi, bar kolko sam ja čuo.
     
  9. djambo

    djambo Aktivista

    WD mi je bio prvi disk 2gb bilo je to davno ostalo Seagate i nikad problema snjima i sad ga imam i ima propusnost 55mb/s seek time 8.5 milisekundi i najveca temperatura je 41 istina prije su bili tisi,u konfe koje radim u zadnje vrijeme ugradjujem hitachi pouzdani i jeftiniji od konkurencije
     
  10. Spider

    Spider Aktivista

    Imao:
    Maxtor 10gb
    Maxtor 30gb
    i sada imam Maxtor 40gb sve je ok i bez problema...

    Pricao sam malo sa covjekom koji promijenio u firmi(velikoj :D)diskova ko ja carapa....svaki je probao ali se dogadjalo sve i svasta :).....


    Iz tog sam razgovora zakljucio da je najbolji WD a ti kako hoces-ne slusaj me :)... pozz
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    mislim da wd trenutno nema ništa osim raptora... a ako preporuča wd, onda vidim koliko ih je promijenio. oćeš 2 otvorena sa mog ormara? :wink:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    evo sad gleam ove Samsungove SpinPoint. nisu loshi nimalo. poznajem covjeka cija je firma distributer Samsung opreme, pa ga zamolim da mi nabavi jedan po fabrickoj cijeni. :mrgreen:
     
  13. iskusni

    iskusni Komšija

    ma raptor rulez 10000 RPM :shock:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    haj mi pokloni saku para da uzmem dva od 76GB. i 6800Ultra rules, i FX55 rules, i Audigy4 rules, i Gigaworks rules. ali ja bih ipak Apple PowerBook G4 17" :smt001
     
  15. Spider

    Spider Aktivista

    Iron ostavi broj ziro racuna (33 55 nazovi sva sam mokra :D)....da ti uplatimo svi po 1km :p!!!


    A ja sam sledeci na redu 8) ....
     
  16. Spider

    Spider Aktivista

    Ma dobro nije frka :wink: ....U zadnje vrijeme ne pratim nista...i zato necu nista da mu preporucujem(sto ja mislim),ali eto pricao sa tim cikcem pa mi WD djelovao najbolje...

    hajd pozdraf
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    ja isto samo iskustva prepričavam... mislim da nema čovjeka kojeg poznajem (informatičara) da nema po bar jedan krepan wd disk.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. monK

    monK Komšija

    hehehehehehe

    nije moj, od jednog schwabe, ali ga sprizhio METAL GEAR BOX, inace je WD 160GB aka Caviar (METAL GEAR BOX je, naravno, sprzio i sebe)
     
  20. Spider

    Spider Aktivista

    Koliko je kesha taj samsung !?