HDD hot-swap?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Neo Bahamut Zero, Feb 10, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    8MB. za PATA interface nemaju veceg i brzeg.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    kaže mi gospon iz linksa da nećeš obarat rekorde al da rade jako uredno, maxtor se i dalje više vraća na reklamacije nego seagate.
     
  3. Darkman

    Darkman Aktivista

  4. syss

    syss Veteran foruma

    pa nije baš za svakog... meni je dosta i 30gb harda, a ovaj je ziher spor dosta.
     
  5. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ahh.......nemoj mi govoriti da ga nebi volio imati samo za sebe......To ti nebi nikad vjerovao.......Mada 120Gb meni nebi trebalo vise.........Mom prijatelju bi dobro dosao ovaj od 400GB momak ima 2x120GB i ima samo 8GB Praznog
    3.5na jedno a na drugom 4.5GB......
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    zato i kažem svakom svoje... meni ne treba, evo 30gb zjapi sad prazno. mislim ako će mi ikad zatrebat spreman sam - neki dan sam uzeo vantec nexstar2 ext. kućište, bum slike postao... strašna stvarčica.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    @ Gray Fox - preporuci prijatelju HDD Formac XTR Platinium 800GB FW800 i vise nece imati problema sa manjkom gigabajta (ali ce imati 3000KM manje u dzepu). a nije uopce problem ispuniti toliki prostor, sa recimo muzikom, divx kolekcijom, ili iso image-ima ostalih cd-ova, samo je pitanje kome to treba. recimo meni ovaj 160GB disk treba samo za muziku i filmove.
     
  8. Darkman

    Darkman Aktivista

    Iron Maid pa nije on crazy ko ti da da 600$ za napojnu.................................................
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ko je rekao da sam ikad dao $600 za napojnu sviju ti. pobrkao si nesto zestoko. :smt119
     
  10. Darkman

    Darkman Aktivista

    Mahh Zaeb....sem se... :)
     
  11. Darkman

    Darkman Aktivista

    Zajebajem seee :)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    primljeno na znanje. pazi drugi put. :mrgreen:
     
  13. postal dude

    postal dude Aktivista

    stipu to wd 160gb sata je 180KM U KIMTECU PORED BOSSMALLA.I SVE OSTALO JE JEFTINIJE NEGO U PLUSA.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kupio sam neki dan WD 200GB 8MB PATA u Kim Tecu za nekih 190KM MPC - mislim da nema jeftinije u gradu.
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Lažeš! To je prejeftino!!! 200GB...
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bogami. Dosao, narucio, dosao za tri dana, platio i podigao.
     
  17. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    @iskusni... hm "brz veoma brz" sta znaci to?
    Testirao sam Seagate 80GB SATA VS Maxtor 80GB SATA. Po propusnosti Peak i Avarage read-u Maxtor je bio bolji, Seagate je bolji kada je u pitanju Random Access koji je bio oko 12ms a kod Maxtora 14ms. Manje se grije i brze pristupa podacima sto je bolje za "obicne" korisnike. Dalje ovo govori da tehnicki dio posla je bolje odradjen kod Seagate diskova.