Help! Samsung 215TW?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Raptor, Jan 18, 2007.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ot: a kakva je higijena u gradu? :D
     
  2. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ovaj 215TW bi se trebao naruciti pocetkom mjeseca. Ako jos neko ima par prijedloga (npr jos kakav BenQ, Dell i sl.) samo da nisu puno skuplji od navedenog. Hvala
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    E sad i ja bih razmislio o Dell-u (najvise zbog dizajna i usb hub-a) ali kad bih nasao firmu koja dila s tom markom. Mislim da ima jedna firma sto radi sa Dell-om gore kod zeljeznicke stanice, al ne znam naziv (zna Enis ako se ne varam). Mada Dell otpada ako nema aktuelni firmware instaliran...
     
  4. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ta firma je upravo imtec. Imaju Dell 2007FP (1080KM) i 2407WFP za 1600KM. Sta je sad fazon s tim firmware revizijama kod dell-a? :?
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bez obzira koji je firmware na 2007FP, obzirom da isto toliko kosta 215TW, TW je bolji izbor.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovi u imtecu ne spominju i ne navode Dell na svojoj stranici. Jesi siguran Raptor da se radi o njima?
     
  7. Raptor

    Raptor Aktivista

  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Auu pa 24" Dell je jeftiniji od Samsunga iste velicine za skoro 600KM. :shock:
    Naravno ne isplati se i da je duplo jeftiniji ako ima stari FW, ali ako je zadnji onda je to fakat dobra investicija... :roll:
    Kad je 21" (odn. 20.1") u pitanju onda je tu Samsung definitivno u prednosti u svemu osim u dizajnu.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    nazovi ih i rece ti 'jesi l' normalan, nemamo to na lageru, mozemo naruciti'

    a i to sto ces za onu cijenu dobit, vrlo je upitno. ko kaze? vlasnik 2407=)
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znaci i pored zadnjeg FW-a isplativost investicije je upitna? Sta ne valja? Jesi probao ekvivalentni Samsung ili...
    update: 2007FPW je tesko smece izgleda. 16ms i bez komponentnog ulaza! dzabe dizajn, usb hub i card reader... :mrgreen:
     
  11. Raptor

    Raptor Aktivista

    Da, losiji je taj Dell 2007FP sudeci po recenzijama. Uglavnom se treba dogovoriti oko te narudzbe, ne zelim ni ja smece za te pare.

    Izgleda da ce to biti upravo 215TW, ali ja to mogu pricati do sutra dok ne odem i konacno se raspitam...
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma vec sam ti rekao :D
    Kupuj tog Samsunga za 1100KM je dzabalame!

    BTW, koliku oni daju garanciju?
     
  13. Raptor

    Raptor Aktivista

    "Garancija na isporučenu robu je 12 mjeseci."

    Dok me malo zbunjuje ovaj banner iznad. Sad jedna, sad dvije godine garancije... Ali kao sto sam rekao, dok ja ne odem slabo cu sta znati :wink:

    U sustini je godina dana jako malo.
     
  14. Looney

    Looney Komšija

    Si mozhda gledao Lenovo D221 22" LCD (T22HNEU)?
    NIsam bash siguran za specse ali ima solidnu cijenu s obzirom da je 22" ;)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako nema komponentni i svideo ulaz dzabe cijena. :mrgreen:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo cu rec, da imam recimo 800KM za monitor onih 300KM bih RODIO samo da uzmem 215TW.
    Jos mi nije jasno odtkud da je toliko jeftin.
     
  17. Looney

    Looney Komšija

    neam blage samo sam vidio da je 22" i 900km :D
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma 215TW je, ponavljam, u Hr 1500KM. I predstavlja jedan od boljih monitora uopce.
     
  19. Looney

    Looney Komšija

    Stara je to cijena ... kod nas 1158km sa PDVom ;)
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije to stara cijena. 1500KM je i sad u Hr. Zato i velim da je 215TW bolesno dobra kupnja.

    Sad se vec ponavljam. Napisao sam ovo bar dvaput.