1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    svako ima svoje preference i glupo je uvjeravati nekog da je neki alat bolji od drugog. nek svak proba sve pa onda donosi sudove. ja se licno ne bih nikad vise odvojio od e-mule i kazaa lite alata, a probao sam dosta toga.
     
  2. Spider

    Spider Aktivista

    Nisam mislio nista lose,nek se zna :)....

    A volio bih da me neko uvjeri da shareazza ne valja i zasto pa da predjem na drugi...I ne samo u vezi p2p programa vec i ostale, trebali bi napraviti neku kvalitetnu diskusiju u vezi toga...pozz
     
  3. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Samo da dodamo... Torrent projekat se izgleda gasi sada prelaze na napredniji sistem koji iskljucuje je "trackere" kao posrednike. Sada je razvijen (u razvoju) eXeem alat koji radi na slicnom principu kao Kazaa ali koristi Torrent tehniku.

    Oprobao sam eXeem... odlicno radi, uzmeli se u obzir da je beta verzija. Mada se pripazite neki se zale da ima nekog trojanca... ja nisam imao problema...
     
  4. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    evo prije nekoliko dana skino sam i win MX i e mule e mule mi je zasad najbolji zacas sve nadjem ali win mx nista ne mogu da skinem pise nesto remote qui........ (tako nesto nisam siguran neznam kako se tacno pise)
    ali Kazza neke pjesme nemaju zvuk pa tako da mi je e mule dobar

    evo hocu da probam SHAREZU
     
  5. Freestyler

    Freestyler Novi član

    Evo da ja Spider pohvalim zbog super fantasticne rime .
    Svaka cast majstore , kad ce album ???
    :shock: :shock: :shock: :shock:
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Ma to sam ja ukrao od lepe brene :lol: . . .
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Shareaza rulez. ako nisam reko :D