Hitman serijal

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, May 16, 2004.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Sačekajmo da prikažu neku klasičnu Hitman misiju sa potragom i eliminacijom mete, a ne ovaj bijeg iz biblioteke :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni sve super i odavno nisam nesto poigrao osim FPS-a ili voznje a Hitman se daaaavno igrao na stariom racunaru.

    Pokreti su mislim kao iz prvog dijela. Mogli su to malo korigovati ali nije frka. Naravno, biti ce igrivo ako bude neki hardcore mod bez supermen poteza. Pa ne da vidi kroz zidove vec mu i obiljezi dokle ce protivnici hodati.

    Inace isto kao i Enis, ne kontam sta ocekujete ?? Pa svaki himan je ovakav. Šuljalice i to. A sad da ocekijem nove misije.. kako se prelaze, tamam posla. Pa sta cu ja raditi.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Uvijek sam ga volio, i ovaj djeluje OK, kao sto Enis rece imao si 2 pristupa, pa sad za koji imas vise zivaca...

    Vjerujem da ce se dati odigrati.
     
  4. immolation

    immolation Novi član

    jebiga sad cu sam se bi upasti u kontru, znaci ovo vishe izgleda kao splinter cell nego hicha, jer ako se sjecate, nije bilo samo ta dva nacina ono silent assain i dukem nukem... Ja sam znao preci misiju i onda skontam jos jedan novi put kuda bih mogao da dodjem do cilja, pa ponovo odigram istu misiju samo totalno drugim putem i na drugi naci, govorim o ovom tihom nacinu npr. mogao si da udjes u zgradu tako sto se preobuces ili da nadjes neka slabo cuvana vrata pa se tuda prosunjas... kontas u tome je caka. Nadam se da je u videu prikazano kako reaguje ai u odredjenim situacijama, a ne skripta koja se treba da desi...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma gdje vidis da se samo na jedan nacin moze preci ova misija.. ili sve ostale ?
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ukrade mi pitanje iz usta, ne znam sta si uspio zakljuciti samo iz ovog video-a ???
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. neko

    neko Aktivista

  9. zoi

    zoi Veteran foruma

  10. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Hitman je uvijek bio bolji od SC-a, a druga je stvar što je Sam uvijek imao razne gadgete i ostale zajebancije. Bez imalo predatorskog skilla koji je uvijek tu u hitmanu, u SC-u toga nedostaje.


    Nije to do igre, nego do igrača. Često mi se znalo desiti da za neku misiju ja skontam samo jedan način, dalje ni makac. Kad ono na youtube još najmanje 3-4 stealth načina kako prijeći misiju.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. extibo

    extibo Komšija

    Spoiler alert za description na yt linku.



    Having just killed his ICA handler Diana Burnwood, the Original Assassin accepts her dying wish and takes on a very personal contract. This leads Agent 47 to the Rosewood Orphanage in Chicago, where he finds himself in the midst of a brutal raid by a gang of vicious criminals all after the same person.

    Razocaran sam, ocekivao sam nesto bolju i originalniju pricu.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    To je samo par rečenica, ima tu prostora za dobru priču. To je isto kad bi za radnju u Thiefu samo reko da je to borba glavnog lika protiv sektaša za zaustavljanje apokalipse.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Ma dobro, na kraju se zna o cemu se radi, prvo prodjes igru, pa ako valja, onda prolazis na super stealth - no weapons modu :)
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  16. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Samo neki gameplayi, traileri, a nigdje datuma izdavanja...
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Garant oko božića.
     
  18. exchanged life

    exchanged life Aktivista



    Stvarno predobro izgleda zadnji trailer (ko film kakav), eto makar se zna šta se čeka. Da hoće cijela igra imati ovakvu filmsku atmosferu, bila bi bez premca.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Cini mi se da ce bit previse akcije, nije to ubica kakvog pamtimo.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Tako izgleda, ali opet vjerujem da kad podignes "nivo tezine igre", da je stealth svakako jedina opcija :)