?: HP 8200 Elite SFF procjena

Discussion in 'Računari i komponente' started by donjapa, Nov 10, 2016.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    :lol:

    Mislim da sam u jednom od postova objasnio kako ce se dogadjanji odigrati, tako da svi koje uistinu zanima vjerovatno prate temu i up-to-date su. Cim budu nove informacije javljam.

    @zippo, ovi su dosta manji, evo kako izgledaju: https://www.bhphotovideo.com/images/mul ... 477275.jpg

    Ovo nisu identicni, jer kod nas kod floppy-drivea ima onaj hot-swap sistem za HDD-ove, ali to ce se najvjerovatnije vaditi i ponovno koristiti, tako da ce to biti prazno (vrlo vjerovatno).
     
  2. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Ja se izvinjavam, nisam bio stavio smajli na kraju da indikujem da se radi o sarkazmu. :lol: :D :)
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    My bad onda. ;)
     
  4. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Np. Ja sam bio pogriješio, kao što reče Efo, neki me ne znaju u javi te shodno tome ne mogu pretpostaviti da sam se šalio kao što je on mogao.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kratki (kasni) update, ali tek se sad nesto napravilo povodom ovog pitanja.

    Bas smo prosle sedmice rastavili i sastavili nove kofiguracije, nove monitore i "postavili" nove racunare. Nisu jos sredili instalaciju tako da su stari racunari jos uvijek u opticaju. Racunari su tu prije NG ali prosla sedmica bila "slobodna od studenata" pa smo tad "mogli odraditi" (po nekoj logici njihovoj).

    Potraznja za racunare je dosta veca nego sto sam primarno mislio da ce biti. S tim da ih je samo 40 komada, a da se i studentima planira prodavati, otpada mogucnost da ja uzmem vece kolicine. Ja se borim da uzmem barem dva s monitorima, pa cemo vidjeti sta ce biti.

    Ako bude vecih kolicina kontaktiram gore sa liste putem PM-a, a za sada moze i lock.

    Lp
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo da se ja odmah ispisem sa liste,jer sam nabavio novu centralnu i sve sredio
    a eto svakako se situacija promijenila,pa niko nece biti ostecen mojim odustajanjem
     
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ako je po onoj cijeni sa pocetka topica,upisujem se na listu....