HTC desire HD

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by JayJay, Apr 14, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vozi na ibej i kupi šta polovno bez garancije za malo para. :wink:
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dobio od firme :)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja hadziluka od firme, covjek dobio mobitel u vrijednosti prosjecne plate u BIH. :)
     
  4. neko

    neko Aktivista

    bio sam se zagrijao za samsung galaxy s, ali sam odustao zbog velicine i poprilicno slabog okvira. nokia n8 mi se ne dopada jer je za svoju cijenu sa veoma slabim performansama. sad sam se zagrijao za desire s, pa ako moze neko baciti bilo kakvih komentara. sto se tice kupovine preko ebay-a, ne smijem se usuditi da kupujem preko ebay-a, jer puno je para, da bih rizikovao.

    @Zeleni, a ako bi tvoja firma kupila jos jedan pa meni preprodala? haha :)
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hehe, da to tako lako ide. Ja ako bi birao izmedju galaxy s i desire s, uzeo bih galaxyja, jednostavno je samsung sklopio dobar telefon, iako ima svojih bugova, isprave se sa custom firmware. Vedo je prodavao svoj, pa pogledaj.
     
  6. neko

    neko Aktivista

    jaca baterija, mozda malo "bolji" bluetooth su ono sto "dize" samsung ispred htc-a (onako na prvu), ali velicina i kvalitet izrade su mi na strani HTC-a, jer ipak je samsung 7,5 mm veci dijagonalno i meni je to previshe, jer preferiram manje telefone i ovaj HTC mi se cini odlican. naravno, bice tu jos par sati googlanja, pa cu da vidim kako i sta. hvala Zeleni. :) pozdrav
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I ja planiram iduci mjesec uzeti desire s, koliko vidim ima nesto vise rama od galaxy s, a baterija je nesto slabija pa se dvoumim. Nego nadjoh kod nas i samsung I9020 nexus s, zna li neko valja li cemu?
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Rt7mdInSWqk&feature=player_embedded#at=234[/youtube]
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Fascinatno je da je laksi za 6 grama od Galaxy keca. A Galaxy I je laksi hejbet od npr. iPhona, iPhone u ruci pored njega isto cigla :)
     
  10. neko

    neko Aktivista

    hehe, lijep, super, ali koliko ce love biti? pretpostavljam u pocetku 1100KM otprilike.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovo ce zeleni da dobije od firme da ne dangubi dok se desire hd puni. :mrgreen: Odosmo mi u off, trebalo bi mozda preimenovati temu ili da se prebacimo u google android thread.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ogroman je, jebote ko da nosish galaxy tab a ne telefon, dizajn identican ajfonu, u pravu je apple sto ih tuzaka za plagijaterizam.
     
  13. neko

    neko Aktivista

    pod pretpostavkom da je postavljac teme dobio odgovore vec (pa mi mozemo spamati:) ), nastavicu dalje. :D
    u pravu si Alibegovicu, ko da nosis lcd monitor sa sobom. pravo je nezgodno za nekoga ko ne nosi torbice. naprosto ne moze stati u dzep, a jos kad pomislim da tezi ko cokoladica, pomislim da bih ga pri prvom previjanju samo slomio. mada je sigurno dobar sto se tice tipkanja poruka, jer je velik, pa je lakse nama koji imamo prste ko drsku od nekog sarafcigera. xD
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Desire s je 425 eura. To je najjeftiniji sto sam nasao.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Stane u dzep itekako, imao HTC HD2 (ekran takodjer 4,3") i bez problema stane ;)

    Opet pogresno, i Galaxy kec je ko' pero al je rebusan itekako, ona plastika nazad je jako fleksibilna, morao bi joj 'zaviti shiju' za 180 stepeni da bi pukla, bar takav dojam ostavlja.
     
  16. neko

    neko Aktivista

    ?

    http://www.pik.ba/?trazilica=htc+desire+s ili nismo na istim talasnim duzinama? :)
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma boga pitaj gdje ovi nasi nabavljaju mobitele, ako ga prodaje za 700km, onda mozes misliti koliko ga je jeftino nabavio. :)
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel izaso taj Galaxy s2, sad prodati svoj Galaxy s i jos parica skupiti i kupiti Galaxy s2 :D

    planira li jos tko uzimati ovaj telefon
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Iduce hefte dolazi.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da da stane, ali ti treba 2 sata da ga izvuces, kad je pola metra dugacak. I u ruci je ala tab. :smt003

    Valjda ce biti i mini verzija.