HTC desire HD

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by JayJay, Apr 14, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gdje se mogu procitati prednosti 2.3 u odnosu na 2.2

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  2. extibo

    extibo Komšija

  3. tux_

    tux_ Aktivista

    Sutra bi trebala pasti kupovina DHD-a. Koliko su sigurni ovi nasi "Pik trgovci" ? Kontao sam ga uzeti kod onog lika u shopingu na Grbavici.. Ima li neko iskustava ?
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislis na ZM Mobile (univerzalno.com)?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Da pojednostavimo - ja mislim da kad kupujes "na crno" ne mozes izvuci ozbiljnu garanciju, ako to je ono sto te brine.
     
  6. tux_

    tux_ Aktivista

    Da to je taj..
     
  7. tux_

    tux_ Aktivista

    Razumijemo se ali.. CT kao jedini (?) zastupnik HTC-a ga daje za 1015KM + PDV.. Mogu Yugu za manje para kupiti
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako kupujes DHD, pretpostavlja se da imas GTI Yugu sa velikim točkovima, već. :)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Valjda je ovamo "garancija" 6 mjeseci. Ne znam koliko uopce pije vodu i tih 6 mjeseci. :D
     
  10. neko

    neko Aktivista


    to i mene zanima, jel' oni daju garanciju samo kad se kupuje proizvod, a kad se pokvari "zao nam je, ali ovaj kvar ste sami prouzrokovali" sistem?
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jbg ja neznam radnju mobitela u BIH koja nudi 2-3 godine garancije, moj SE K810i imao 6 mjeseci garancije i evo 4 godine fercera ko sat.
    Edit: Cijena vam sve govori, Desire HD je oko 500 eura u evropi.
     
  12. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ne bih da reklamiram nikoga, ali zm mobile je korektan, uzeo sam tamo nekih 15-tak telefona, i do sad nije bilo nikakvih problema...
     
  13. neko

    neko Aktivista

    @Reventon: ma sve to prijatelju stoji, ali mene (nas) zanima jel' ta garancija zaista vrijedi u slucaju kvara, u prevodu hocu li dobiti novi telefon ako se ovaj pokvari ili barem da mi poprave taj stari, ako se uopste to danas moze i popraviti i ako se isplati, a ne jel' traje deceniju ili pola godine.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pomiris se odmah sa time da nema zamijene ili popravke i rahat si. :)
     
  15. neko

    neko Aktivista

    hahahaha, pravi si bosanac :D (nemoj se ljutiti i ja sam :p )

    ja bih recimo dao 600KM za telefon, ali da mi crkne i da mi kazu da je "do mene", ubio bih prvog do sebe. :smt005
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma



    Prezivices ba i ako crkne,i ja sam skoro dao za grafu 600km i crkla je neki dan i nisam nikog ubio. :wink:
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moj jaran kupio N8, 4-5 dan, padne mu sa police u dzezvu punu vode, nasuo taman za kafe :) 800KM... buc...

    Eno nesto su mu kao napravili, ali se lose cuje, ako udje u bilo kakva podesavanja tel se restartuje, ne moze izaci iz power saving mode-a, i jos tako nekih zezancija ima...
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod nas se inace tesko uvazavaju reklamacije, jos kad uzmes u obzir da je prodavac sumljivim putem nabavio telefon te i sam nemoze reklamirati isti znas da si donji :) Zato i jeste garancija samo 6 mjeseci.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Re: HTC desire HD

    I sta on trazio garanciju za to.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Trebo je Motorolu Defy uzet. :mrgreen: