HTC Desire S

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bhd, Aug 24, 2011.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa sumnjam onda da ce vise trositi nego na e75. Jbt pa sta imas pricati 3 sata sa nekim :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nemam sta, al najmanje mi trosilo, te dosadno u busu :D
     
  3. Almir

    Almir Komšija

    Kako si zadovoljan sa desire s, i ja planiram ove sedmice da kupim taj telefon..ne preko poste već preko bestbay dilera :D
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    nema sta, telefon je bombonica :)
    evo kontam kakve zastite da mu uzmem :) jel ima gdje sta kako da ko preporucuje nebi bilo lose.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas u gradu fotostudio Fokus, ujedno prodaju mobitele i opremu, uzeo sam kod njih futrolu za desire s, oko 10-15km. Svana eko koza, unutra velur, bas je ono tanka i mekana, bez nje bi telefon dosad bio sav izgreban. :)
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    jel to gore kad prodjes trznicu u onom prolazu, vidio sam tamo da se prodaje, il..?

    uf, ti mislis na tuzlu :p ja sam sada u sarajevu :d mwhaha
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. selvin

    selvin Moderator

    Gdje je taj Fokus? Na korzu ondje izmedju knjizare Univerzal i Milleniuma?
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma


    dodatak, jedina mana mu je skidanje poklopca kod baterije, jarane osafunja se dok je skidho, hem pazi da sta ne slomis, pritisni, ovako onako,
    jebte, ko sa zenom :D
     
  10. Almir

    Almir Komšija

    Navedeni telefono stiže sutra ili u srijedu, pa se pridružim sa komentarima... a nije loše odma tu futrolu radi long lajfa :D i još kad bi za auto uspio naći neki držač-punjač al da bude ono fensi... da malo digne izgled :D
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jeste tu je, odmah pored Mileniuma. Ovi u Univerzalno nisu imali futrole za desire s kada sam kupovao telefon kod njih.
    @ bhd vidim da ti u profilu pise tuzlak pa zato :)
     
  12. Almir

    Almir Komšija

    Telefon stigao još je rano za govoriti o nekim otiscima :D dosta bolje od wildfajra ja hepi...

    Valja sad pročešljati tz i vidijeti da li se može naći neka fina futrolica i scren protektor...

    Pitanje da li će ovaj fontel usporiti ako se ubaci veća kartica 16gb ili 32gb....

    Skidam sad igo i već vidim 7gb pa reko .... :D
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa vjerovatno ce sporije pretrazivati 32 gb mp3 fajlova ili slika nego 8 gb, a da ce uticati na sam rad telefona, nevjerujem.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel neko punio fon preko USB 3.0 porta? Ide li sta brze i dali mora biti i kablo USB 3.0 ili moze i preko ovog sto dodje uz punjac?
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne ide nista brze. I kabl isti odgovara.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajd hvala, da se nezezam dzabe :)
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    U osnovi bi trebalo nekih 10% biti brze (povecana je snaga sa 900 na 1000 mA), ali kod mene nema nikakve razlike.