1. metallac

    metallac Aktivista

  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    kolega s posla ima, extra slaba baterija
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zavisi koliko će te izać. Hero je bolji mob, a može se povoljno naći. Inače taj mob je skroz ok jedino što je display 2,8"
     
  4. metallac

    metallac Aktivista

    Izaće me 150 KM nov sa garancijom :D Mtel poslovni korisnik mislim da za te pare nema boljeg
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je to onda.
     
  6. metallac

    metallac Aktivista

    Nabavio juče telefon... odlična mala spravica :D
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sad fino se zavali prokontaj sve aplikacije vidi jel može na njega 2.1 ako ne oficijalno pravac na android forume pa malo prouči :)
     
  8. metallac

    metallac Aktivista

    Nisu još 2.1 ispeglali kako treba... Mob radi odlično, ekran je odličan - čitao sam na netu komentare tipa na suncu ekran neupotrebljiv, čim sam ga uzeo odmah sam na sunce i osvetljenje nije bilo na max (možda nekih 80%) i ja sam sve normalno vidio na ekranu... Čak je i kucanje poruka je ugodno s obzirom da sam uvijek koristio mob sa tipkama dobro kucam :D svega par greškica bude :D
     
  9. iPlay

    iPlay Komšija

    Kako instalirati postavke BH Telecoma za GPRS?! :S
    I meni je na G1 stalno 2G, neće da mi prebaci na 3G?

    Tel je T-Mobile G1 sa Andorid 1.6 verzijom.

    Hvala
     
  10. metallac

    metallac Aktivista

    Ne znam za bhtelecom, ali ja sam ručno unosio postavke za mtel i radi ok... Ima i 3g...
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Wireless & networks/Mobile networks/use only 2g networks, ostavi prazan kvadratić/Access Point Names na 1.6 mislim da trebaš pritisnut menu na uređaju i ručno unesi postavke imaš na telecom stranici.