HTC Wildfire ili Hero??

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by slobo2712, Jun 12, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro, kod tebe je 3,7" i 480x800, jos sitnije nego kod mene. Sta bi tek oni sa iphone 4 rekli, 3.5" i ogromna rezolucija koju ne znam napamet. :D

    Ja sam nakratko koristio HTC Touch Diamond 2, 3.2" i 480x800, da vidis kako je to sitno. :D
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Napisah mislim vec, ali da se nadovezem, i meni je uzasno zrnat :) I naspram 3GSa a pogotovo naspram 960x640.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma


    Otisao sam ja u petak, teta izvadila HTC WILFIRE Z telefon kaze taj ste narucili..
    Sad kontam dal da nazovem onu iz telecoma sto mi je javila da mi je telefon rezervisan i da joj se nagovorim il sta...
    u rezervaciji stoji link http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalj ... 47e65.html i HTC DESIRE S pise, a ona ostavila wildfire hahaha
    konta ja cu reci ajd dobar je i taj (sto ne znaci da nije) al nisam taj narucio :D

    ehet.. nisam ga jos uzeo .D al ponovo sam rezervisao sa 3 linka razlicita gsmarena, htc.com i bh mobile :D
    uz naznaku da bas bas taj zelim model ne neki drugi :D
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jeli uopšte postoji ovlašteni servis za htc mobitele u bih?

    čitam neki dan u novinama bh telecom stavio oglas za distributera i ovlašteni servis htc telefona. jel to znači da nema? šta ako se desi kvar?
     
  5. wragg

    wragg Aktivista

    Agramservis d.o.o. Mostar je ovlasteni distributer i serviser HTC uređaja za BiH.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E ljudi evo kupih maloprije Samsung Galaxy Ace, ko sto sam i predpostavljo, posto nisam neki zahtjevan korisnik odusevio me ovaj telefon. Operativni sistem mu je 2.3.3 i u poredjenju sa optimusom 540 dosta je brz. Mobitel sam spojio sa PC preko Samsung Kies-a ali je program uzasno spor i vidim dosta raje se zali na njega.

    Htjeo bih vas pitat gdje da kupim kvalitetnu koznu futrolu na izvlacenje? Posto sam ga kupio novog nekako mi zao da ga nosam po dzepovima sa kljucevima i sl.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Narucio sam konacno mobitel, samo mi je malo glupo sto postoje upiti, narudzbe i email na web stranici, a nista od tog ne radi nit gledaju. Opet moras nazvat da bi saznao nesto ili narucio. Kazu da ce stici sutra.

    Imas i to na univerzalno.com :D
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sta si narucio?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ja sam odustao od Ace, trenutno lovim na bidovima dobro ocuvan iPhone 3GS 16 GB.
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Re: Re: HTC Wildfire ili Hero??

    ja sam sebi uzeo u mercatoru tuzla koznu za 20 km. ko da je krojena za ace.

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Taj tvoj iz potpisa, špicu :mrgreen: Kako sam i rekao, ti me ubijedi, nemoj sad da ne valja :D :D
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hehe, masala, nego kolko je love? Javi kad dodje i upitaj ako sta trebadnes oko rootanja i romova :)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    250KM. Trebao bi sutra doci pa se pozabavim njim malo. Bice pitanja :)
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Stigla Špica :D A jutros su mi odgovorili i na mail koji sam im poslao prije par dana. Kaze ne mogu mi odgovorit na pitanje jer je "administracija web stranice odvojena od offline radnje" :D
    Sve u svemu zadovoljan sam. Placa se dostava 10KM, brze su stigli nego sto sam mislio, poranili :D
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ti tel doso u ruke ili u radnju, ako ti je u rukama, koji android je instaliran - settings/about phone ...

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Pa u ruke, kazem da je stiglo i da sam zadovoljan :) v1.5 je na njemu po default-u, pregledao sam to vec. Kontam nabacit Froyo-u. Vidio sam na onom forumu sto si stavljao negdje link samndroid.net (ako se ne varam) da ima neki CyanogenMod i SamdroidMod.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Prvo ga moras rootat - garancija ...

    Najbolji i najbrzi rom ti je SamdroidMod froyo reborn v4, po meni stabilniji puno od Spicagena i Cyanogena ... Ako zaglavis zovi ;)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk