HTC Wildfire

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ColdFire, Mar 14, 2011.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Naletio sma na par tih bjelih i oklop im se ljusti i navire crna boja . Ne znam jesul svi modeli takvi al probaj crni uganjati .
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Katastrofa bijeli telefoni haha
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Sve je pocelo od Applea :)
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nebi ga ja dzaba :)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zašto su ovi telefoni tako jeftini? Ima ih dosta na ebayu. Izgleda mi kao odličan telefon.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Zato sto ih proizvodi ZTE koji "drzi" najveci dio kineskog trzista te upravo kroz znacajno nizu cijenu pokusava da prestigne i HTC.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Blade je definitivno hit. Niska cijena, za sasvim ok telefon. Ovi ostali produkti i nisu cemu.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo ga teško nabavit.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Tona ih na ebayu.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sjeb mi naručivat preko baya. Carina ovo ono?
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja dobio upravo telefon sa ebaya bez po muke. 70KM carina i PDV :)
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koliko te sve skupa izašlo? Kakv je fon, malo utiske baci neće ti ruka otpast :)
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Doduše nije Blade, nego Samsung Galaxy I5700 Spica, 190KM faktura, faksirao carini to, i ljudi sve po PSu obracunali,
    priznali mi fakturu sa ebaya i paypala, sve se slaze tamo ID transakcije itd, obracunali carinu i pdv ukupno 70KM,
    10% carina mada sam mislio da ce biti 5% al jebat ga. Total 260KM.

    Ovo je pravo rijedak fon kod nas nisam ga skoro nikako viđao, jedino ima na mtelu, i to je bezobrazno skup.
    Ja sam ga dobio za smiješnu cijenu.

    Utisci, moj prvi android, perfekcija od displeja, telefona, performansi, vrti softver 2.1, 800mhz cpu, 2GB karta u njemu,
    nemam riječi. Full oprema, čak dođe i poklopac kamere u crvenoj boji jedan viška, kad ga nabaciš kao da imaš skroz drugi
    telefon. Slike mu imaš na android temi.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sad udaris onaj ROM i kernel iz Android teme i uzivas u telefonu.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  16. metallac

    metallac Aktivista

    Pošto uzimam telefone u mtelu, a nisam neki zaludjenik pa da moram svako mjesec novi telefon, nego taman kada mi ugovor istekne htjeo sam uzeti Spicu... Međutim pošto je tada bila prije godinu preskupa i dan danas istu cijenu drži što je totalno bezveze uzeo sam htc tattoo koji je bio na akciji za 150 KM :D
    A ta Spica je odličan telefon... Sada nabaci modani rom (mislim da ima neki novi nisam pratio) i uživaj...
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vjerovatno cu onaj Cyanogen nabacit i vidjet cu kako vozi :)
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ev koji utisak posle par sedmica koriscenja ZTE Blade-a
    Kao njubu par dana sam se mucio kako nabacit custom rom , ali posle odgledanog tutorijala skuzio sam koliko je lagano i sve je proslo bez problema . Probao sam par komada i nekako mi je najvise sjeo MoDaCo Custom Froyo ROM R12 (based on new Chinese leak) Nekako mi je najvise sjeo , a i bilo mi je bitno smao rjesit se Orange rom-a .
    Phone je za ovu cjenu odlican . Softwer se vrti bez ikakvog stucanja i stopanja , Wi-Fi radi perfectno , ekran je totalno lud pogotovo ako ste prije bili na nekom manjem , odziv toucha nije los ... jedino me nervira kod ovog ROM-a sto moras sliajdat ikonicu kad zelis prekinut razgovor . baterija kad se intezivo siluje odo za dan , a regularno ( sms , pozivi ) bude 2-3 dana . ko god zeli preci na android preporucio bi ovaj phone . I ako nekoga jos sta zanima neka pita jbg ne znam sta da napisem vise :lol:
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Na market i trazi, postoje rjesenja i za to. :smt003
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako si ga zbavio