ma vidjet cemo.stavit ce se vote maps tako da bi trebalo vidjet i pratit kako ce ici ipak server postoji 2 dana)) Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Ja bih da mi ovdje glasamo koje ce mape biti pa da vidimo ko je za sta a prvi ti Dino i Sena nemaju karkand mape a ljudi platiti.
neka bar wake island mape nije toliki bed ako se propusti jedna partija Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Ako sada raja skuzi da server nije za njih, nece se sigurno ni vracati. Ja sam za da se raja privuce sa CB only i islicnim fazonom. CB, firestorm i kharg ..kada se server pupluarizuje onda eksperimetisati i vidjeti da li se narod buni ili jos bolje, ubaciti ako se moze da raja glasa za narednu mapu i to je to. Ja licno nikada ne igram ni wake ni bazzar ni damavan..
Problem je sto ako postoji i jedna B2K mapa u listi na serveru, bez obzira koja se trenutno vrti, oni bez B2K ne mogu da uđu.
Bed je ako se propusti jedna partija na zalost. Recimo da je server skoro pa pun ili u najboljem slucaju pun, i onda 30-40% ljudi nema B2K. Ispadaju. I nece se vratiti. Treba uhodati server, da se dodamo u favorite. Poslje mozemo eksperimentisati.
sasvim se slazem sa tobom samo mislim da dosta raje vole b2k.maps pa moje misljenje je da ce votes.maps.biti.dobro rjesenje Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Ja koliko pratim raja uopste ne voli B2K ako generaliziramo jer ne postoji balans iz vrlo jednostavnog razloga.. jedna od strana nema uopste baze i defaultnih vozila. Jedino je Oman ok jer oba tima imaju bazu.
I meni je ping izmedju 40 i 50 tako da nema problema. Ako postoji mogucnost ubaciti Wake Island mapu.
Opet ista prica...server zjapi.Nasih par heroja otislo tamo eto da ima neko. Ja koliko sam uspio upratiti do sada najpuniji si 24/7 jedna te ista mapa serveri. Jbg trebali bi u ovaj mjesec probati jednu po jednu samu pa da vidimo sta ce ispast. A opet ono juce il prekuce najvise nas se sabralo na Caspianu. Nesto oko 45. Sve mi se cini da bi 24/7 CB fast ovo ono vrlo brzo postao krcat non stop.
Svi vole Caspian... Zbog nje se i udje na server. Vrtite je 24/7 dok se ne napuni server, a onda pokusati ubaciti jos nesto. DLC-ove ni u kojem slucaju, nece biti ni tih 5 ljudi online...