HWB Battlefield 3 server Vol. 2.0

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 24, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    ubacili smo sinoc da.imamo vise mapa.....

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Hoce li ovako ostati ?
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma vidjet cemo.stavit ce se vote maps tako da bi trebalo vidjet i pratit kako ce ici ipak server postoji 2 dana:)))

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Meni je ping previsok na HWB serveru, oko 100ms pa i vise..

    Jednostavno neigrivo.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad smo vec kod pinga u je mene odlican 35-40.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja bih da mi ovdje glasamo koje ce mape biti pa da vidimo ko je za sta a prvi ti Dino i Sena nemaju karkand mape a ljudi platiti.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima Dino karkand,samo sto ne igra. Ni ove ostale ne igram al nema veze. Bitno je podrzat komjuniti :D
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    neka bar wake island mape
    nije toliki bed ako se propusti jedna partija

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako sada raja skuzi da server nije za njih, nece se sigurno ni vracati. Ja sam za da se raja privuce sa CB only i islicnim fazonom. CB, firestorm i kharg ..kada se server pupluarizuje onda eksperimetisati i vidjeti da li se narod buni ili jos bolje, ubaciti ako se moze da raja glasa za narednu mapu i to je to.

    Ja licno nikada ne igram ni wake ni bazzar ni damavan..
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Problem je sto ako postoji i jedna B2K mapa u listi na serveru, bez obzira koja se trenutno vrti, oni bez B2K ne mogu da uđu.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bed je ako se propusti jedna partija na zalost. Recimo da je server skoro pa pun ili u najboljem slucaju pun, i onda 30-40% ljudi nema B2K.
    Ispadaju. I nece se vratiti.

    Treba uhodati server, da se dodamo u favorite. Poslje mozemo eksperimentisati.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    sasvim se slazem sa tobom samo mislim da dosta raje vole b2k.maps pa moje misljenje je da ce votes.maps.biti.dobro rjesenje

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja koliko pratim raja uopste ne voli B2K ako generaliziramo jer ne postoji balans iz vrlo jednostavnog razloga.. jedna od strana nema uopste baze i defaultnih vozila. Jedino je Oman ok jer oba tima imaju bazu.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sto se tice pinga, meni je ok oko 40-50.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I meni je ping izmedju 40 i 50 tako da nema problema. Ako postoji mogucnost ubaciti Wake Island mapu.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Opet ista prica...server zjapi.Nasih par heroja otislo tamo eto da ima neko. Ja koliko sam uspio upratiti do sada najpuniji si 24/7 jedna te ista mapa serveri. Jbg trebali bi u ovaj mjesec probati jednu po jednu samu pa da vidimo sta ce ispast. A opet ono juce il prekuce najvise nas se sabralo na Caspianu. Nesto oko 45. Sve mi se cini da bi 24/7 CB fast ovo ono vrlo brzo postao krcat non stop.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Svi vole Caspian... Zbog nje se i udje na server. Vrtite je 24/7 dok se ne napuni server, a onda pokusati ubaciti jos nesto. DLC-ove ni u kojem slucaju, nece biti ni tih 5 ljudi online...
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba probati.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam ipak za metro, tu dosta igraca igra nazalost
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Igra i to je istina,al nema tu igre.To je samo klaonica i to nema veze sa igrom.