HWB FAH -- Milion poena u 15 dana --

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Dec 10, 2008.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Hajde vratiću se se i ja u foldanje da pokušam da doprinesem kojom hiljadicom tom miliončiću. :p
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Velika hvala Enisu za pomoc, I'm back in tha game :mrgreen:
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Da li možemo znati u cemu je bio problem?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Izbrisao sve zivo sto je imalo veze sa F@H i onda instalirao najnoviji GPU klijent. Medjutim, imao sam ove nove beta drivere optimizovane za GTA :p (180.84, Vista64bit) i prilikom pokretanja GPU klijenta pocelo mi je javljati da mi fali neki CUDAnesta.dll. Skinuo sam onda 180.60 beta drivere i evo ga fercera opet sve.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    teku pripreme uveliko :) jebo te, jesam ja zagrizo u ovo pravo :lol: :mrgreen: :mrgreen: cini mi se da sam uspio namoliti jarana, da mi posudi svoju 4850, pa da ta za taj milioncek folda crossfire 4850 :) ali se bojim racuna za struju :shock: ovj Silverstone 500W bi se mogao nositi s crossfire-om bez problema? koliko sam uspio skontati mike houstona, uskoro bi trebali doci novi core, koji ce dati boost u fodlingu ati grafama.
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    pa gle vedo se igra... ccc pa vedo pimarno je foldanje a gejmanje mora biti u drugom planu.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Igram al nazalost samo nedeljom, ostalo je sve radno.. :cry:
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imao sam isti problem, ali promjena drivera nije pomogla. Zasto? Jer nisam bio obrisao work folder. :oops:

    No, reinstall je pomogao. :lol:
     
  9. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Ev i ja se pridruzujem ovom pokretu , u medju vremenu sam naso neke raje koja ce foldati , ima tu i nekih finih konfa , mislim da cu moci i ja da necemu posluzim.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zamolio sam neke ljude da foldaju za nas. Jos ne znam kakav ce biti odziv. Ali je prikljucena jedna HD4850 15h dnevno, to je zasada sigurno. :D :D :D

    Treba i ovakve stvari uzeti u obzir, kakav je angazman pojedinaca. :smt003
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Poslao sam mail profesoru iz SUNY campusa u USA, pa vidio sa njim da folda on sa svojih par masina, i da vidi sa ostalim studentima od tamo da foldaju za nas. Takodjer cu vidjeti da prikopcam ove geekove sa faxa :)
     
  12. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista


    I ja sam nam osigurao jednu HD4850 od jarana , tako da ce i to da gura.

    Vidim ima dosta angazmana , mozda se i ja zadam pa jos sto sta nadjem :D.

    Edit: Nasao sam i jednog jarana sa 8800 GTX da nas gura :D , a mozda i PS3 se ukljuci da folda. Bice jos :D
    I ti jarani sto sam zvao , sada zovu jos , imam osjecaj da ce pofino napredovati :D, samo dijelim gpu klijente :D.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Svaka cast ljudi na trudu i entuzijazmu. Ne zaboravite da je od ponedjeljka pa do Nove kljucan period da to ostvarimo, usput podijelimo ovih par kartica i tako ;)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Update: ukljucena i jedna 8800gts 320, od 15h do ponoci. :)
     
  15. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ja nazalost ne mogu pomoci, tacnije, moji ne mogu pomoci jer imaju vecinom kartice x1650...
    Pa necu da ih gnjavim :)
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako je tako, nek foldaju sa CPU.
     
  17. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Evo bice jos jedna HD4850 koja ce nam se pridruziti prije nove godine :mrgreen:
     
  18. JasonH

    JasonH Aktivista

    8800 GT , HD 4870 , E8600 foldaju , recite sao kad treba.
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa odmah.
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Enise šta ćeš ako se "prebaci norma" :mrgreen: raja se digla udarnički.