HWB FAH -- Milion poena u 15 dana --

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Dec 10, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma vidis da ti dobijas neke ogromne wu. podesiti da dobijas small, pa ce to ici brze.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    gdje to podesavam, ne mogu da nadjem u opcijama
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    LJUDI, SVAKA CAST! maximalan angazman svih foldera je ocit. evo dokaza:

    [​IMG]

    ako ovako nastavimo, napravit cemo normu i po :) :shock: :mrgreen: pogledajte samo tog skoka na grafikonu. pa vratili smo se iz mrtvih :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    u treyu dole mi pise CPU working (25/500) :D znaci imamo desavanja :)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    to je to, ha ya :) samo ga pusti nek dela :mrgreen:
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    fazon je ako sam kuci dobro podesio cim se loguju stari ili burazer on ce se pokrenuti i foldati, e posto je stari u penziji a burazer ne radi :) komp radi po citav dan :D
     
  7. GW

    GW Moderator

    Otišli ste u offtopic. Za generalnu raspravu o foldingu imate temu.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kako sam vec spomenuo, prekjucer smo imali PPD od 74,251 dok smo jucer ostvarili rekordnu vrijednost od 82,888. Prema mojim izvorima, HWB team vise poena ostvari u razdoblju od 14:00 do 0:00, a vec samo ubili preko 50000 poena za danasnji dan. Veceras ako ne bude 90k, losi smo :p

    Happy folding!
     
  9. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    O yeah, fold on :smt004
    Sto volim kad mi dodju ove jedinice od 3070 ppda :D
    Naravno, komp se negasi.
     
  10. kAcA

    kAcA Aktivista

    Sad ima smisla da stavim sig :p
    Edit: nek vas ne buni ovo Today 0 jer jos nije update-ovano (trebalo bi biti oko 700 :D)
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Evo sam se i ja reaktivirao u nadi da imam nekakve sanse da dobiem graf :wink: jer ova 3200HD daje mizernih~ 150-200 ppd :lol:
    + X2 5000 daje pristojnih 450-500 ppd ~ 10k poena(/15 dana) od mene.
    Profil
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Brate kod mene se komp negasi već 5 dana, grafa i procesor klokovani, morao sam učiniti nešo radikalno protiv temperature. Ok nemojte me zezati sada al stvarno sam morao, iz računara samo što nije počela vatra izlazit, barem ima efekta. :)

    http://www.imagesforme.com/show.php/266380_Capture.JPG
    http://www.imagesforme.com/show.php/266379_Capture1.JPG

    Najgora mi muka što moram navečer ustati i konektovat se jer sam na dial up-u, ujutro podočnjci ko sove, al valja brate šta ćeš! Folding eXtream!!! :p
    Ako nebude neka grafa za ovo e jeb... onda, barem nek mi neko onda preuzme račun za struju il da novi ventilator! :mrgreen:
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    To je tebi vruce?
    To je šaša.

    Bajdvej, iskljuci jedan CPU klijent jer ti gusi grafu - sa tom jedinicom trebao bi imati preko 5000PPD.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa to su temp. kad sam prislonio ovaj ventilator, prije toga je bio HELL. :)
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa kolike su prije bile? Daj screenshot.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma nisam nikad imao 5000PPD, najviše 4700 sa 480 jedinicom i to sa jednim CPU klijentom, a sa ovom 384 4500 max. tako da nevjerujem da će pomoći al pokušaću. A i stavio sam oba CPU klijenta na 85% tako da ima lufta. :wink:
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Moja greska, toliki PPD bi trebao imati sa 480p jedinicom, a bolje ti je koristiti jedan CPU na 100 ili 95% i jedan GPU, nego tako nesto smotano :p
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemam sad screenshot, inače su temperature normalne, al pošto negasim računar grafa bila najveći problem ode preko 80C, a i procesor i napojna su bili pravo vrući. Pa sam morao ovako nešto uraditi da se nebrinem.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa ja imam vrlo slican ppd sa 384p jedinicom i sa 480p. Istina, sa 480p je mrvicu vise, ali skoro zanemarljivo.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Grafi nije problem 85C, za proc nema problema do 70C, a napojna se grije jer je PowerLine :D
    Stevie, ti imas 16 shadera vise :mrgreen: