HWB Folding@home nagradna igra

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 15, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Lako je biti shef smjene, ali je tesko doci do vrha :)
     
  2. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    - Felipe Masa
     
  3. comrade

    comrade Aktivista

    eh moja jadna x1600 daje sve od sebe :lol: a mali amd 3.2 na izmaku :D al kolko toliko trude se oboje :mrgreen:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    X1600? Ta kartica ne podrzava f@h. :lol: Jao sto se izda... :lol:
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    To nekim cudnovatnim silama natjerao da folda... :lol:
     
  6. JasonH

    JasonH Aktivista

    gotowned hahaha stivi

    Nego jel se moram negdje jos prijaviti ?
    Ili je dovoljno sto sam na spisku foldera..
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Moras i CIPSovu licnu imat
     
  8. Looney

    Looney Komšija

    :lol:

    Dovoljno je da si registrovan na forum te da si aktivni f@h član a to si mogao pročitati i u pravilima nagradne igre ;)
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Jos jedan update za nagradnu igru. Imena sretnih dobitnika cemo objaviti "iza podne", a "sretnicima" cemo poslati pm sa zahtjevom za ime, adresu i broj telefona. Dobitnici iz Sarajeva ce nagrade moci preuzeti, dok ce oni van Sarajeva dobiti putem nekog kurirskog servisa. Naglasavam jos jednom da nagrade mozete ocekivati tek krajem naredne sedmice tako da nema potrebe da mi saljete e-mailove / pm-ove i slicno.

    Takodjer, savjetujem da nagrade ne stavljate na oglas dok ih ne dobijete kao sto su radili ovi iz "CM nagradne".
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    wtf? :|
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Napeto je napeto!! :smt003
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Long story short, bilo je par likova koji su dobili nagrade u okviru prosle, CM nagradne igre, te su iste stavili na oglase (legitimno), medjutim isto su ucinili prije nego sto su im nagrade urucene, a u medjuvremenu su mene kontaktirali svaki dan na e-mail i jos telefon u vezi toga "kad ce, sta ce", iako im je pojasnjeno sve prvi put. Medjutim, siguran sam da to ovaj put nece biti slucaj, posto su dobitnici ipak folderi ;)
     
  13. GW

    GW Moderator

    Ne znam baš. Ima nas koji foldamo sa x1600 pa ti sad vidi.
     
  14. perke

    perke Aktivista

    prejaki smo, malo nam je nedostajalo da naguramo 7mil. do 2009, samo naprijed
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Dare to be stupid
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. pac

    pac Komšija

    Enise imali sretnih dobitnika?
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Prvu nagradu dodijeli smo članu koji je u protekle dvije sedmice ostvario najviše poena, dok smo preostalih 11 dobitnika izabrali nasumice. Svi dobitnici će o dobivanju nagrade biti obaviješteni putem PM servisa na forumu, a same nagrade ćemo dodijeliti krajem naredne sedmice.

    Dobitnici:

    #1: Foxconn Renaissance X58 matična ploča + takeMS tri-channel DDR3-1333 3GB kit - tommytdl
    #2: Gigabyte GeForce 9800 GT - Harun
    #3: Gigabyte GeForce 9800 GT - mali_zoka
    #4: Sapphire Radeon HD 4830 - GW
    #5: Club3D GeForce 9600 GT - kolinsb
    #6: Club3D GeForce 9600 GT - perke
    #7: Gainward GeForce 8800 GTS 320 - vnm_
    #8: Gainward GeForce 8800 GTS 320 - AhmeT
    #9: Sapphire HD 4670 - Bata
    #10: Gigabyte HD 4670 - ismetaga
    #11: Sapphire Radeon HD 3650 - Sleeper
    #12: Sapphire Radeon HD 3450 - dzeri
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Enise sačuvaj adrese svih dobitnika (kada se jave naravno) da im možemo uzeti uzeti grafičke natrag ako prestanu foldati. :)

    Iskrene čestitke svim dobitnicima. Sretna vam nova i da Bog da crkli. :mrgreen:
     
  19. Riddick

    Riddick Aktivista

    Hansel, nisam te prestigao ove godine, al cu te sigurno prestici u narednoj :mrgreen: BTW dobro je sto nisi dobio 8800 GTS 320, nista od SLI, da te mogu prestici :mrgreen: :wink:

    Cestitke dobitnicima.
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Ma i da sam dobio džabe kada matična ne podržava SLI.

    A iskreno, ja da sam dobio, ja bih s odrekao nagrade i dao je nekom drugom članu HWB-a kome je više potrebna. :mrgreen:

    Koja ofiraža. Haha. Najgora. :mrgreen: