HWB na Facebooku

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Dog_Father, Sep 30, 2008.

?

Imate li profil na facebooku?

  1. Imam, i svakodnevno sam aktivan.

    41 vote(s)
    40.2%
  2. Imam, ali rijetko sam aktivan.

    27 vote(s)
    26.5%
  3. Nemam, ali bih mogao napraviti profil.

    2 vote(s)
    2.0%
  4. Nemam i ne pada mi na pamet.

    32 vote(s)
    31.4%
  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa evo, cekamo jos kojeg clana da se ukljuci. Slab je odziv na ovu temu.
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma ekipa misli da je facebook gay..iskren da budem i ja sam mislio,te me jedva jedan drug nagovorio da se regam. Cak sam se iznervirao kada su onaj dizajn promjenili,ni danas se ne snalazim bas najbolje...
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    Nikada nisam skontao onaj dizajn ali stas, nismo svi mi genijalci ;)
     
  4. Amash

    Amash Aktivista

    :smt023
    Nikada me nije privlacila on line komunikacija, zapravo smatram je gubitkom vremena, osim pomalo "forumarenja" jer smatram da se na forumima moze dosta toga nauciti. Internet mi primarno sluzi kao jedna velika enciklopedija i 90% vremena na internetu provodim citajuci i istrazujuci ono sto me zanima.
    Pozz
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    također pod d)

    i msn rijetko palim, a kamoli da još fejsbuk koristim... šta ima ko znat kad sam na netu, a kad ne...
     
  6. GW

    GW Moderator

    zadnja opcija
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Dva puta u životu naletio tamo da vidim o cemu se radi..

    ..dernek.ba na drugi nacin.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Prozvase ljudi komplet administraciju dernekovcima :lol:
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Takodjer d), jednostavno mi je lakse upoznat se s nekim u kratkom razgovoru ili kafici i procjeniti kakva je osoba, nego preko net-a, jednostavno u onaj online-profil ja mogu svasta napisat, tako da je to relativno, ali s druge strane ne zelim da svaka budala moze vidjeti kakvu to ja muziku ili filmove volim gledat....nije mi to neka satisfakcija da se "prezentujem", ali kome treba... :wink: :wink:
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa zar su svi toliko retardirani da ne mogu da shvate/procitaju da se ovdje ljudi pronalaze na OSNOVU LICNIH PODATAKA :lol:
     
  11. pac

    pac Komšija

    Dog nema ti nista od ovoga.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo i ja sam glasao. i ja sam na fb-u.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma nije ni bitno previse. Htio sam samo da vidim ima li interesa za neko uvezivanje zajednice sa pravim imenom i prezimenom, s obzirom da nas ima sa svih strana, pa je live meeting neka manje moguca opcija. S obzirom da nema pretjeranog interesa, za ovaj thread uopste, a posebno za FB, ovo ce ostati na cekanju.

    Bez namjere da branim facebook ili da lozim nekog na to, skrenuo bih paznju velikim protivnicima da se na facebooku sklapaju poslovi, pronalaze ljudi s kojima vas veze neki interes (bilo poslovni, hobi ili slicno) te da je fb (i uopste ovakvi sajtovi) davno prestao biti nacin da manje sposobni nadju curu. Nemojte se iznenaditi kada vam neko, od koga to nikako ne biste ocekivali, umjesto email adrese kaze da ga dodate na fb-u. Upravo iz tog razloga sam i ja kreirao profil, iako sam vazda bio protivnik online socijalizacije. Dakle vidio sam da je vrag odnio salu, i da je facebook postao moderan oblik komunikacije.
     
  14. JasonH

    JasonH Aktivista

    Kreiracu ja acc , danas pa racunajte i na mene na FB
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    napravi grupu, pa da se uvezemo :)
     
  16. zalizani

    zalizani Aktivista

    Odlična zamisao :eek:
     
  17. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Napravio ja acc, izgleda nije uopste los, kakvim sam ga ja smatrao dok nisam isao na njega. Mogu ce naci stari prijatelji, za koje odavno niste culi i slicno.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    A sta znaci naci prijatelja preko fb, dwerneka i slicno.. sta ja immam razglabati citav dan preko msn-a ili cega li vec. Ako cu raspravljat o strucnim i konkretnim stvarima onda idem na forum, konkretno vezan za neku tematiku.. nauciti nesto i pomoci nekome.

    A ja razglabati s nekim kaklvu muziku slusam, koju boju volim.. mislim da je to mlacenje prazne slame.

    Sklapanja posla OK.. i tako nesto. Ali opet meni za to sluzi mail ili eto msn..

    .. Misli na ovo sto je Dog_Father pisao, ja sam jos uvjek veliki protivnik slicnih stvari. Koga god znam da ima profil na fb svi se hvale kako im masu dodanih prijatelja, taj i taj klip im pogledan "cak na stotine puta"... super sexy komentari na slikama itd itd. (ne globaliziram.. ne kazem SVI.. samo one koje ja znam)

    Nikoga ne znam da nekio koristi kako treba ..odnosnio u pametne svrhe. Ne vidim da mi nesto treba, da nesto naucim, da mi ukratko necemu koristi.

    Imam dosta "sajber" poznanika ili ti ga "kolega" ali niti jednog prijatelja i ne mislim da ga imam. Cak ni jednom od tih ne znam ime niti me interesuje.

    bez uvrede ali to.. moje slike, koju muziku slusam, kićenje prifila.. meni to ispadose ublehe likovi.
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Mah sve je to uspaljeno moj NAILS, radi treba vas se 99 % registruje a opravdanje : ma radi starih prijatelja, poznanika, rodbine kakvi ba prijatelji i rodbina... :lol: :smt005
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija


    De mi samo objasni zbog kakvih treba ako te ona ne zeli primiti kao prijatelja? Dakle,ne vidis joj profil,niti znas kako izgleda...

    Dakle ljudi sa kojim si dobar primas ih kao prijatelje. Znaci neke ljude s kojima mislis podijeliti nesto sto ti smatras da je ispravno za podijeliti. Ti ocigledno nemas puno prijatelja sa kojima dijelis slike sa nekih derneka.Evo naprimjer sada dok sam bio u sarajevu,bio sam na nekom parttyju sa ekipom,i bas je fino podsjetiti se zajedno tih svi stvari.Znaci dodati neki komentar i slicno.