HWB u humanitarnoj misiji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, May 9, 2006.

?

Da li ste za akciju

  1. Da

    37 vote(s)
    100.0%
  2. Ne

    0 vote(s)
    0.0%
  1. Ace_

    Ace_ Aktivista

    to bi mogli samo oni iz Sarajeva jer za te stvari placati postarinu izadje skuplje nego sto one vrijede
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sto se tice raje van Sarajeva, to se lako rijesi. Posalje se busom. Samo dok se javi netko voljan da to pokupi.
    A i prijedlog od Alhemicara nije los, ako se ostali sloze.
     
  3. russ-co

    russ-co Komšija

    javite sta se god odluci, kao sto rekoh meni je sad za kompletiranje masine potrebna neka 15" i mis i tast (ako imaju nasa slova) to sam obecao malcu od Bajrama jos, ako ne rijesimo sta za nekih 7 dana nek neko ponudi da kupim, i kad to odradim idemo dalje,ako i neko drugi ima zelju i volju jos bolje, ja cu donirati cash vjerovatno pa da se kupi sta fali...
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Dog Father, svaka čast za ideju.

    Ja nemam baš puno starog hardware-a. Imam CD-Rom Samsung, miš i cooler, ali nije mi frka dati koji paru za jednu akciju poput ove.
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Hajd ako moze sklopite kakav racunar do 40KM nesto beze samo da se mogu one igrice preko dosa pokrenut :) pa da kupim jednoj osobi do koje mi je stalo a nema apsolutno nista u kuci osim tv-a,nikakve zanimacije...
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Eto ova moja Radeon 7000 čeka, samo je treba pokupit. Ako bude ko sa foruma iz Visokog (ihti, Enis) išao prema Sarajevu neka se javi da ustupim, ja ne idem skoro pa nikad, nit imam auto.
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Hajmo gledat finale lige prvaka u gradu,pa cemo usput to sve spojiti i nesto popiti. :mrgreen:

    Mi koji nemamo hardware-a platimo piće i to je to. :D:D:D
     
  8. Chem

    Chem Komšija

    moze,moze :D :D :D :D
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Od mene DVD čitač TOSHIBA, ionako mi služi više kao poklopac da ne bude rupa na kućištu. Godina proizvodje je 2000 i ubio se za PII mašine (originalno došao u SIEMENS Expert mašini), ali je ekstra očuvan. :)
     
  10. GV

    GV Komšija

    Imam ja još jednu napojnu ali je od P1, ako treba tu sam. Pošaljite poruku na PM kada bude trebalo da se dobaci HDD ili na 065 361 214
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam dogovorio sa russ-co-m da ja to sve pokupim pa prebacim njemu.
    Dakle mozete se javiti meni na PM, kad i gdje da predate sto hocete.
     
  12. russ-co

    russ-co Komšija

    eto,sve znate...ako ste raspolozeni i slazete se da dijelove koji su viska mijenjao za ono sto fali, npr ploca i cpu sa kucistem je najrjedje za naci..
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    jebi ga onaj monitor mi je propao.. tako da sad imam samo modem.... ali pokusat cu nesto naci..
     
  14. Chem

    Chem Komšija

    mozes li kao zakazati javno termin i mjesto da ti ne saljemo svi PM i da se ne dogovaramo odvoeno :D
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma mogu ja, ali nikako ne mozes srediti jedan termin a da svakom odgovara.
     
  16. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Evo i moj doprinos,tastatura,doduse nasa slova su napisana plavim flomasterom ali se zato dobro vide ( :lol: )!
    Ako fali za tu masinu,recite kad cete pokupiti. Ako je visak nek stoji za drugi put. Ispravna je, ja sam je koristio godinama. :)

    P.S. Moj 100-ti post! Mashalah, hrabro koracamo ka tauzenki! :smt003
    I kao bonus jos dobro djelo! 8)
     
  17. russ-co

    russ-co Komšija

    i hoce li biti ista od ovoga, izgleda kao i sve dobre ideje jako brzo padnu u zaborav....
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni se niko nitko nije javio, upravo kako si rekao.
    Daj nam reci sta jos fali za tu konfiguraciju da se usredotocimo na to prvo.
     
  19. smith

    smith Aktivista

    imam ja cdrom,napojnu,zvucnu,mislim da imam jos stvari trebam pogledat u radionici.A ko ce sklapat,ja imam vremena na pretek ali ne bi mogao razvozit masine tako da bi neko morao to da radi ili sta vec,inace sam iz ze
     
  20. TopniK

    TopniK Komšija

    Ja sam iz Tuzle. Jaran i ja imamo par stvari. Pošto imam puno ispita nemam vremena hodati. Znači ako neko bude išao na to okupljanje i sl. ja ću mu dati ovo što imam (miš kuglaš-dobar, tastatura, cd-rom, cooler i ako treba dati kakve siće nije frka).