Igre 2012

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 14, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    U ovaj topic idu sve najave, SS-ovi, traileri i recenzije naslova koji bi trebali da izadju u 2012. godini.
     
  2. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

  3. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Za Alan Wake mi je baš drago, kad se sjetim prvih trailera sa E3-a ne znam koje godine (2006./07.?), uglavnom dok se kupovo PC PLAY hehe, pa dođu traileri na DVD-u oldskul :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Uh vidi sta sve u martu izlazi! :smt003 Smjese mi se brkovi
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uuu, jedva cekam max payne :D vjerujem da ce biti jos koji dobar dlc za bf3 :D
     
  7. Neso

    Neso Komšija

  8. GW

    GW Moderator

    Ako je suditi po Valve Time-u najava će biti ne za 60 dana, nego tamo negdje krajem proljeća, eventualno ljeta, a sama igra izlazi tamo negdje 2013. ako ne skontaju praviti opet neku drugu igru ili nastavak neke druge igre. U tom slučaju bi HL3 izašao 2014-2015. Možda. :)
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Kad god dosla dobro dosla :) To je jedini naslov koji me mogao zakucat pored racunara par sati. A inace nisam neki ljubitelj igara.
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Pricalo se da ce ga uhelacit kakvim co opom.. nadam se da nece :D

    BTW, u pravom old school stilu, zelim povratak na Quake 1 engine :D
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Najavljen XCom: Enemy Unknown, ovaj put u klasičnom XCom strateškom maniru. I što je najbolje, iza igre stoji Firaxis (of Civilization fame :D), a igra stiže već ove godine (prilično sam uvjeren da sam to negdje pročitao maloprije).

    source: http://www.rockpapershotgun.com/2012/01 ... y-unknown/ & ostatak Interneta
     
  12. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    I nažalost ne izlazi half life 3 :(
     
  13. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Zaboravio sam reci da izlazi još jedna igra, mislim izasla je davno ali 17. januara prelazi na pree to play model a rijec je o Star Trek Online :D
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    "Kingdoms of Amalur: Reckoning" izlazi 10. Februara.

    Odigrao sam demo (može se skinuti sa Origina) i nije loše.
    Grafika je ala WoW vjerovatno jer je igra bila zamišljena kao MMO, pa su se predomislili.
    Zanimljiv progess i combat sistem, "open world" i najvažnije, lewt everywhere :smt003
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Stiže nam i Resident Evil 6, 20. novembra, starring Leon Keneddy i Chris Redfield feat. covering sistem :D

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BmC1lZeQad4&list=UUS2iGSouOopNHXFBcWtBQiA&feature=plcp[/youtube]

    Meni izgleda zanimljivo, ali opet, ja sam uživao i u petici :D
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    max payne opet odgodjen :smt005

    al bar cemo dobiti za PC
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ima Max Payne 3 tema, pretrazi malo.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Some WipeOut loooove


    [youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TsDHzBk8P9Y#![/youtube]

    Vita ce pasti samo radi njega :D
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    igre za 2012, sta sam pogrijesio
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Postoji tema za Max Payne 3 i u toj temi pise da je igra odgodjena.
     
    Last edited: Feb 11, 2018