Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni fali malo platforminga i pazlinga, zato kazem da je ovakva grafika u popu ih :). A da naravno da vrijedi odigrati, ne pamtim kada me igra ovako odusevila i zarazila :)
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Još jedna odlična igra je van, za ljubitelje horora izgleda kao prava poslastica, podsjeća malo na Homecoming:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesi li probao? Ja sam malo stream gledao i cini se zanimljivo, ali dobija prilicno slabe ocjene.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probo sam jucer i nije lose za sad, podsjeca me na alan wake. Ogranicena je na 30fps-a ali se lako moze otkljucati.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Uz to:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Kako mi se igra sad Ryse a nemam limita da ga skinem.. Lijepi flat :smt091
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. aeRo

    aeRo Komšija

  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    This is so fucked up, it makes me sick.
    10/10 would play.

    :D
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Igre 2013 & 2014

    mislio sam i da ce pusku strpati u taj dzep
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Probah Evil within, čini mi se kao da igram Resident evil 3 ili 4, tipična japanska horor igra svaka slična ko jaje jajetu. U njihovom stilu uobičajeno trapavo kretanje sa likom, sprintaš 5 koraka i ispuhuješ ko asmatičar što doprinosi stalnoj napetosti, dosta je teška pogotovo kad treba deaktivirati bombe, ako ne uspiješ rokne ti u lice i vraćaš se na last save koji može biti dosta daleko - old school. Sve u svemu nije neki wow efekat ali se može igrati.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa nju je i radio Shinji Mikami, lik koji je radio na resident evil igrama.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    NIje to samo EA .
    DriveClub jos ne fercera kako treba . psn + verzije nema . Igre izlaze u alpha stanjima . A ljudi ko ovce kupuju .
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Slažem se ali se ovakvi specificni problemi zajednicki za nekoliko EA igara.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma neka je tako . Citam po forumima , ljudi brane igru koju ne mogu da igraju vec 1o dana . Radih takih fanatika danas je svaka igra polusmece kada dodje u prodaju .
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo ga tu je i prva epizoda nastavka Dramfall-a.. Bilo je i vrijeme, pokupila je fine kritike igra.
     
  17. vutra

    vutra Komšija

    Sjećam se kad je TLJ:Dreamfall izašao/la Ragnar obećao da će nastavak izaći brže nego Dreamfall....
    8 godina kasnije.... :lol:

    Uglavnom, čekam vikend pa da u cugu pređem.
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Jel' neko probao Civilization: Beyond Earth?
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao par sati, kao mod za Civ5. Moze se igrati, ali gotovo da nista novo nema, jos fali tu dosta stvari koje su ucinile Civ5 odlicnim, kao religija.
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija



    Izgleda mi bas ko prava igra za situaciju kad dodjes kuci nadrkan od svega, otvoris pivu i opletes po farmama citavu noc. :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017