Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Super ideja ali vidi se na traileru da je nekako pusto sve, ali vidjet cemo.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma


    Jel ti paradajz jeftiniji nego u konzumu :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Ostalo je mjesec i kusur ali Alien: Isolation igra godine meni 100%, mozda cak i najbolja film/igra adaptacija ikad napravljena.
    Inace sam tolerantan ali sutam nogama ko da 7/10 ili ne daj Boze nize.
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Re: Igre 2013 & 2014

    Igra je odlična fakat. Atmosfera je napeta pravo...
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Završih (Resident)Evil Within. Igra je fakat extra i kroz svako dalje poglavlje sve zaraznija, jednostavno za ljubitelje old school postavke ovakvih igara kao što su tematske mape, linearno kretanje i jedinstveno napucavanje skila, prava poslastica. Iako ima dosta mana prije svega trapave kontrole i pomalo razočaravajuće razvijanje priče tokom igre, po mom mišljenju nadmašuje RE, Silent hill, Alan Wake i slične koje sam odigrao za koplje. Šta tražiti više u jednom hororu nego činjenicu da ti je lik trapav i inferioran, par metaka u džepu, nejasna priča i odličan zvuk, na kraju mi je izbrojano skoro 22h igranja i 231 pogibija :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Elite: Dangerous V1.0 izlazi 16 decembra.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    FC4 je povucen sa steama. Nije velika steta obzirom da Ubijeve igre zahtjevaju uplay i kada su na steamu. Ali su sada ubijeve igre na originu. Nidje veze:

    https://www.origin.com/en-ie/store/browse/ubisoft

    Dal' su to priznali da je uplay shit.. hahaha.
     
  8. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    uplay je bespotrebna stvar. Ne znam zasto su forsirali tako nesto. A opet su ludi sto su je uklonili sa Steama.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Iz istog razloga zasto EA forsira origin. Tjera te da koristis njihovu platformu i njihov store. Zasto bi igra bila na steamu ako imas svoju platformu. Zato je cudno zasto se ubijeve igre nalaze na suparnickom store-u.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Origin i Steam su relativno ok klijenti, ali Uplay je teško đubre, rak, bolest...
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    a kad se pokrecu ubisoft igre preko origina je li funkcionise kao sto je bilo na steamu, origin->uplay->igra?
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa ima li išta službeno za ovo, sjećam sa je i bio RDR na nekim sajtovima za PC, pa se ništa od toga nije desilo ...
     
  15. rama

    rama Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Far Cry 4 "samo" 21 GB :lol:
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    mislis 31 xD
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne, 21 GB. Double-checked.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    31GB kad se instalira, moguce ako se izbace ostali jezici da je 21GB.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    21.39 GB je download.