Igre 2015

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jan 25, 2015.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma neka se zove kako hoce, bit ce smece.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zadnji Hot Pursuit mi je bio super. Nek samo stave da se moze nadogradjivati auto :D
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Jes, a pola spoilera i felgi ce biti microtransactions, EA je to..
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I Gran Turismo je nekad imao 700 auta, a sad moras kupovati packove. Ljudi su glasali novcanikom i ne vraca se vise gaming na staro.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meni nimalo nije bio super, misije se ponavljaju, sa svakim novim autom iste misije prelazis.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To se trazi, old school napucavanje :) 'ta ce porsche i lambo :)
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cant wait.
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    To je to. Nisam bio ovako nahajpan na NFS od U2.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    EA je to. Naci ce oni nacin da to ispadne da nevalja. :smt005
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    I ja imam osjecaj..

    I da, ako neko nije upratio, igra ce se zvati Need for speed, bez ikakvih ostalih dodataka(Underground, MW, Carbon i ostalo)..

    Jedva cekam predstavljanje igre..
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Pisi propalo kao i sim city :smt005
    Kreteni jos nisu naucili na svojim greskama :lol:
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nidje veze, moraju neki belaj izmisliti, bilo bi cudno da nisu. Sve je ok dok serveri rade i dok je igra aktuelna, ali sta nakon par godina kada se ugase serveri?
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Pokusavaju da kontrolisu pirateriju ali i "kupi novu" kada ugase servere je jedan dio politike uvodjenja DRM sistema. Sim city je dobio offline mod.. mozda i ovo. A negdje se špekulsie da ce igra biti MMO tipa the crew.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da pruze uslugu kao blizzard za Starcraft 2 i Diablo 3 pa uredu, ovako nova igra izlazi svake godine. A ako ce biti MMO bolje nek je neprave. Ovaj tip igre prije svega treba da ima mogucnost da igras sam i to single player mod. A ako i bude offline mod onda ce biti osakacena za 50% sadrzaja.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    EA ima cilj da svaka igra ima multiplayer i mikrotransakcije a to sto ti spominjes je bas cilj. Da igra ne traje vec da kupis drugu. . Sa druge strane, ovo su prolazne igre i štancaju se sa sto manje ulaganja. Potpuna suprotnost blizzardovim naslovima. Nece EA nikada napraviti epsku igru koja traje vec su ovo naslovi onako, što jedan rece, igre na žeton. Ali sa DRM sistemom imaju potpunu kontrolu.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Igram upravo closed betu AW, tenkici su ludilo, ovo ima da otpuse WOT :)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako si uletio ? Meni je dosao mail da je pocelo ali šipak da skinem.
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija