Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. vutra

    vutra Komšija




    Some weird sh*t :shock:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kojima, Del toro, Mads Mikkelsen, Norman Reedus... I blanko cek. Svi su preduslovi za nesto maestralno. :)
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    wallhack u Mafi 3 je totalna glupost
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Probah i ja mafiu 3, srednja zalost, nije to ni priblizno kao mafia 2, a sto se tice klanja hardwera, to je posebna prica, sli ne radi, a ja na 4k jedva imam 35-40 fps, da nije gsync-a, bilo bi neigrivo.

    btw, grije karticu ko furmark, hahaha.

    btw 2 karta je nasvirana do kraja, 2140 Mhz core i 5500 Mhz vram, znaci prakticki skoro kao titan xp na stocku.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Valjda znaš da niti jedna nova igra ne bude odma SLI ready..
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Znam, ali ovo nikada nece biti sli ready, barem ako je suditi po forumima i neodgovorima nvidie, jebat je, izbrisao sam je, mozda nekad dodaju.

    Sto se tice sli podrske, to je mit, od 30 igara koje imam na -pcu, u dvije ne radi sli, to su mafia i coh 2.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Samo da se zna, divison izgleda extra, nije kao na prvim trailerima, ali nije ni smece kao sto neki govore, a ti sto govore nek prvo popale svaku opciju u igri i odigraju na 4k pa nek onda sude.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Novi update za forzu horizon 3 poboljsao performanse, sada ide gotovo non stop na 60 fpsa na medium i high texture i 2xmsaa
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam sinoc upalio Dirt Rally nakon duze vremena, naravno nije potpuno isti zanr ali grijeh je igrati Horizon pored ovog :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobra je ba forza, nesto sasvim drugacije u odnosu na ono sto imamo na PCu, ove konzolaske igre imaju neki poseban smek :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Porediti Forzu Horizon sa Dirt Rally je promašaj. Forza Horizon se poredi sa Driveclub, The Crew, Need for Speed i slično. Ko ne voli arkadna trkanja naravno da mu neće valjati. Meni je recimo draži Horizon od glavne Forze :)
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Odigrao 6-7 sati BETE Ghost recon wildlands-a, uz par dodataka, izmjena doista bi mogla biti solidna igra. Uglavnom utisak je sljedeći:

    Igra podsjeća na Far Cry, dosta mehanika ima iz te igre, dosta je starih objekata korišteno, kao i starih animacija.. fizika okoliša je bezveze, fizika auta još gora.

    Pozitivna stvar jeste kustomizacija samog lika, oružja, kao i izbor oružja. Co op mod, i rasprostranost mape, ali premalo stvari na istoj. Igra se čini dosta mrtva, NPC-evi samo hodaju, a auta prolaze.. ništa posebno.

    Iskreno bez co-op modela, ne bih ni igrao, ali sa društvom može biti fina zajebancija. Uglavnom, ne vrijedi 59$.
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Napokon sam poceo posljednji Deus Ex igrati - odusevljen sam! Mislim da sam negdje na polovini igre (vratio se u Prag iz Golem Cityja) - atmosfera, level dizajn, zaplet, dijalozi, direktan nastavak na Human Revolution, grafika, zvuk, mnogostruk pristup rjesavanju misija, sporedne misije, Jensen, sporedni likovi, nagradjivanje za stealth pristup i istrazivanje, iznenadjujuce dobro uradjeno napucavanje. Mane se odnose na duga ucitavanja i povremeni frame drop. Znam da su glavonje iz Square Enixa zeznuli s prednarudzbama i mikrotransakcijama, ali opet, da tako lose prodje po pitanju prodaje, ne znam. Bas mi je zao sto vjerovatno necemo dobiti nastavak.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    I meni je igra odlična i iznenađen sam slabim prodajnim rezultatima. Mislim da će biti nastavak ali ko zna kad :)
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nadam se da ce biti nastavka, jer su ovu pricu i zamislili u vise dijelova ispricati.