Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    jel ko probao ovu? :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    A new report claims DICE Sweden is making Battlefield 2018 and it's in a WW2 setting, while DICE LA is working on Bad Company 3!
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Prestanite izbacivat jedne te iste naslove svake godine, ubijate serijale..
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Yup :D igram od BC1 pocetaka. Znaci od 2008. BC1 i BC2 sam imao maxirane vojnike na PS3 i XBoX360. Dalje samo na PlayStationu: BF1943, BF3 (2500-3000 sati), BF4 (2,5-3k isto), BF1 (samo 100 sati).

    Ako mislite da sam samo ja sa tako visokim brojem sati u BF... raja iz klana sa kojima igram jos od BC2 dana, ima otprilike isto sati kao i ja. Ima ih i gorih. Jedan je na BF3 nabio 4k plus sati. Lol
     
    Last edited: Dec 16, 2017
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je BF3 nekako ostao u najljepsem sjecanju, i pored problema koje je imao. BC2 sam kasno krenuo igrati, kad je Vietnam vec bio u poodmakloj fazi. Tako da se nadam da ce BC3 biti dobar nastavak serijala, da nezeznu kao sa ovim Battlefront budalastinjama.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam je probao ali izgleda zabavno:



    Samo je kratka. Slucajno naletio na lika koji je presao za 3min. Mouzda bude vise mapa.
     
  7. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    Jel igra netko Ylands?
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koliko je hajpa bilo oko Battlefield 1, 56 miliona pregleda samo za trailer na YT. Sad BF1 polumrtva igra, a CoD razvaljuje. Sto je najgore, moguce je da DICE radi na WW2 igri, a do tad ce se ljudi zasiti WW2 kroz CoD.
     
  10. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    A svi revieweri i korisnici su rekli da je nova cod igra samo jedna u nizu i da nije cemu, ali ima ime i to je prodaje. Mada meni osobno je dosadio vise taj zanr, gdje ides tamo gdje te igra usmjerava i metes sve pred sobom.
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kupio Destiny 2 za PC i uživam. Dugo već nisam imao želju da igram samo jednu igru. Rekao sam da je neću kupiti do izlaska ultimate verzije ali nakon patnje sa Destiny 1 na gamepadu i igranja triala Destiny 2 tastaturom i mišem jednostavno nisam moga odoljeti. Igra jeste grind nakon odigrane kampanje ali su dodali toliko raznih zadataka da i ne podsjeća na klasnični Kina-grind. Ukusi su različiti tako da ne osuđujem nikoga kome se ne sviđa, i meni se ne sviđa BF a više ni CoD (koje su za mene teške grind igre bez značajne priče koje kradu vrijeme a ne nude ništa) tako da smo svi u istom košu ali svi na svoj način.
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ko nije igrao They Are Billions, obavezno neka proba. Odličan RTS, ogroman potencijal..
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    U dugoj temi je kolega spominjao proleme sa forzom 7. Moja iskustva nakon dva dana aktivne igre su vise nego ocekivana. Igra je stvarno super i ima bas dovoljno auta. Jedini problem koji sam ja mogao uociti je taj da mi na long beach fps na jednoj krivini padne na 50 i to je to.
    (7700/1060 6 GB/ 16 GB)
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ja sam poprilicno zadovoljan Forzom nakon onakvog loseg demo-a, cak mi se cini da je i handling manje Horizon-ovski nego u demu.
    Naravno tehnicki je daleko od perfekt, crash-ala je par puta iz menija na desktop, i opet zna nekad zaboraviti na ostale CPU thread-ove.
    Ali uz malo strpljenja je sasvim dobro iskustvo, izbor auta je perverzija.
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    @XTRage ja sam sa horizon imao puno problema dok nisam spojio svoj lokalni akaunt na njihov onaj nubasti servis. De kad ti izbaci iz igre vidi u logovima imas li kakvih greski. Kod mene je bio fazon sto je sve servise na sebe preuzeo Trusted installer (vjerovatno kombinacija prebacivanja iz online u lokalni akaunt prilikom akiviranja win) i nije mi dopustalo da pristupim resursima recimo dcom servisu itd. Ja sam takodje iskljucio win game mode , ako nisi mozda ti sta pomogne.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Treba lagano napraviti temu sa 2018. naslovima koji možda neće imati svoju, zasebnu temu :)
     
  17. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Pitanje za ove sto su presli horizon zero dawn, necu spojlat nekome tko nije pa evo ovako.

    Zadnja misija, final batle, kakva im je ovo fora sa time da kad zavrsis tu misiju vratis se opet na pocetak toga, jasno mi je da je to u biti kraj, pobijedio si robote, ali mogli su vala pustit da uzivam u tom novom svijetu ili nesto, ili bar da imam opciju odabira, malo sam razocaran time. :rolleyes:
     
  18. Neso

    Neso Komšija

  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Nemojte odma sasut paljbu na mene :D - BF1 ili CoD WWII za PS4 kada je rijec o online segmentu?

    BF1 sam igrao davno jos betu na PC-u i onako mi je legla, a CoD ko i vecina vas jos od dvice zalim. Znam da su totalno 2 razlicita svijeta ali zanima me gdje je bolji overall experience... Selim se aBd pa cu imati malo vremena za gaming dok se socijalno ne integrisem. :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Cod WW2.