Igre 2017

Discussion in 'PC igre' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

1. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

Kupio Destiny 2 za PC i uživam. Dugo već nisam imao želju da igram samo jednu igru. Rekao sam da je neću kupiti do izlaska ultimate verzije ali nakon patnje sa Destiny 1 na gamepadu i igranja triala Destiny 2 tastaturom i mišem jednostavno nisam moga odoljeti. Igra jeste grind nakon odigrane kampanje ali su dodali toliko raznih zadataka da i ne podsjeća na klasnični Kina-grind. Ukusi su različiti tako da ne osuđujem nikoga kome se ne sviđa, i meni se ne sviđa BF a više ni CoD (koje su za mene teške grind igre bez značajne priče koje kradu vrijeme a ne nude ništa) tako da smo svi u istom košu ali svi na svoj način.

2. Aldiin

Aldiin Komšija

Ko nije igrao They Are Billions, obavezno neka proba. Odličan RTS, ogroman potencijal..

3. irhadkul

irhadkul Komšija

U dugoj temi je kolega spominjao proleme sa forzom 7. Moja iskustva nakon dva dana aktivne igre su vise nego ocekivana. Igra je stvarno super i ima bas dovoljno auta. Jedini problem koji sam ja mogao uociti je taj da mi na long beach fps na jednoj krivini padne na 50 i to je to.
    (7700/1060 6 GB/ 16 GB)

4. XTRage

XTRage Veteran foruma

I ja sam poprilicno zadovoljan Forzom nakon onakvog loseg demo-a, cak mi se cini da je i handling manje Horizon-ovski nego u demu.
    Naravno tehnicki je daleko od perfekt, crash-ala je par puta iz menija na desktop, i opet zna nekad zaboraviti na ostale CPU thread-ove.
    Ali uz malo strpljenja je sasvim dobro iskustvo, izbor auta je perverzija.

5. irhadkul

irhadkul Komšija

@XTRage ja sam sa horizon imao puno problema dok nisam spojio svoj lokalni akaunt na njihov onaj nubasti servis. De kad ti izbaci iz igre vidi u logovima imas li kakvih greski. Kod mene je bio fazon sto je sve servise na sebe preuzeo Trusted installer (vjerovatno kombinacija prebacivanja iz online u lokalni akaunt prilikom akiviranja win) i nije mi dopustalo da pristupim resursima recimo dcom servisu itd. Ja sam takodje iskljucio win game mode , ako nisi mozda ti sta pomogne.

6. Esh

Esh Administrator Staff Member

Treba lagano napraviti temu sa 2018. naslovima koji možda neće imati svoju, zasebnu temu :)

7. All4AMD

All4AMD Aktivista

Pitanje za ove sto su presli horizon zero dawn, necu spojlat nekome tko nije pa evo ovako.

Zadnja misija, final batle, kakva im je ovo fora sa time da kad zavrsis tu misiju vratis se opet na pocetak toga, jasno mi je da je to u biti kraj, pobijedio si robote, ali mogli su vala pustit da uzivam u tom novom svijetu ili nesto, ili bar da imam opciju odabira, malo sam razocaran time. :rolleyes:

8. Neso

Neso Komšija

9. aeRo

aeRo Komšija

Nemojte odma sasut paljbu na mene :D - BF1 ili CoD WWII za PS4 kada je rijec o online segmentu?

BF1 sam igrao davno jos betu na PC-u i onako mi je legla, a CoD ko i vecina vas jos od dvice zalim. Znam da su totalno 2 razlicita svijeta ali zanima me gdje je bolji overall experience... Selim se aBd pa cu imati malo vremena za gaming dok se socijalno ne integrisem. :D

10. zoi

zoi Veteran foruma

Cod WW2.

11. hamo pipa

hamo pipa Komšija

Ovaj novi CoD i cod "dvica" koji kolega spominje osim tematike nemaju bas puno dodirnih tacaka koliko sam ja skontao raju koja ga igra (nisam igrao cod ww2 pa ne mogu tvrditi). U biti spominju male mape kao nedostatak i da je bez obzira sto je ww2 to opet isti onaj cod iz proteklih godina.

BF1 opet ima svoju sirinu, nije los za igrati ali po meni samo u squad, solo nije bas previse privlacan, mislim moze se ali daleko ljepse kada imas ekipu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

12. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Nakanio sam se igrati Divinity 2 napokon, odabrao tactician tezinu iz koje ne mozes vratiti na manju tezinu tako da je svaka borba partija saha :D Odlicna igra, ali bih preporucio par modova, Let There Be Tooltips i Eternal Lockpick. Prvi pokaze sve iteme na zemlji, da ne bi ocoravio trazeci nesto, a drugi je infinite lockpick jer nema nista gore preci pola mape i skontas da nemas lockpick za chest, pa se vrati da kupis i vracaj nazad... Takodjer, Barter Master, da ne moras prebacivati sve iteme na lika koji ima najveci bartering, pa prodavati, nego mozes sa bilo kojeg i opet dobiti popust. Na isti fazon, samo persuasion, mod je Speechcraft. To su QoL modovi za duplo ugodnije iskustvo.

13. Aldiin

Aldiin Komšija

Ma ne bi kupovao niti jednu igru za konzolu.. fps na konzoli, bljak.

Meni je BF1 zlo, strašna igra, uzbudljiva, ogromne mape, vozila, sniperi, puno igrača..

COD dječija igra, mapa 5x5, letite ko bez glave i šicate se. 0 skill.

14. Reventon

Reventon Overclocker

Kakva je situacija sa serverima na BF1, ima li izbora za PC i jesu li prazni?

15. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Trenutno 23k pc igraca igra dok bf4 skoro 14k a bf1 izasao prije godinu i 2 mjeseca a bf4 preko 5 god. nuff said. Nisam upalio bf1 ima preko mjesec, servera ima sigurno moze se naci. Bas gledam za godinu i 2 mjeseca ja kao hardcore bf igrac ni sam ne znam kako sam natukao 500h u bf1 valjda sto sam u Njemackoj da sam u Bih ne bi imao 100h sve skupa. Pubg trenutno igra 2.3 miliona igraca dok ce peak za vikend otici debelo preko 3m... Bf1 je odavno mrtav i ovo je meni sigurno zadnji bf sto sam uzeo dok je dice glavni i novi cu uzeti jedino ako se nesto drasticno ne promijeni. Ja bukvalno nemam sta igrati niti me vuce, singleplayer ionako rijetko igram. Jedino dayz ako dozivim za svog zivota betu al i ta je igra umrla davnih dana. Na um mi padne uzet novi lapas i ps4 a pc i monitor prodat djaba skuplja prasinu :D

16. hamo pipa

hamo pipa Komšija

17. Reventon

Reventon Overclocker

Slabo je to, BF4 ni neigram vec dugo zato sto ima par servera koji su samo u odredjemim trenucima puni. Kontao uzeti BF1 al nista od toga, ne isplati se dati 30eura sto ce do ljeta biti gore nego BF4.
    Cekam novi, valjda ce biti ove godine.

18. vutra

vutra Aktivista

Neso and Esh like this.
  19. lolak

lolak Aktivista

20. Haker

Haker Veteran foruma

Ovo prije 2020 teško.

Share This Page