Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da li je neko probao betu Rising Storm 2: Vietnam? Ako ko naleti na key za steam za betu neka posalje :D
    Izgleda dosta dobro.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Kinguin - Discount Code: ORDER3
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija



    Unreal engine, 64 igrača, vozila i dobro izgleda! :smt023
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam jos igrao betu, ali ako igra bude i malo kao RO serija, teško ce se klasicni FPS igraci prilagoditi. Gine se od jednog metka, najčešce ganjas piksele na ekranu, da li se sta mrda. Jucer u RO2 skinem dva lika na jednom prozoru bez optike. polu mrak na 100+ m udaljenosti, jedva skontao da neko puca sa tog mjesta. Nema killcam pa sa spawna mozes zagunuti deset puta ali neces znati ko puca, nema 3D spotinga niti tvoji suigraci imaju marikacije da je timski. Samo ponekad ako su blizu tebi (što pravi jos vecu zabunu). Vec gledas po uniformi. Ako je daleko, good fucking luck. Nerjetko se desava teamkill jer se puca refleksivno. Ali ima autokick sa servera, teamkilling limit.

    Puška nije na sredini u hipfire modu niti postoji crosshair. Treba dosta prakse da se skonta gdje je aim. Isto kao na insurgency. U ADS modu, puška nikada ne miruje, mozes je smiriti na sekundu i to je to. I povrh svega toga, imaju noćne mape.

    Prijašnji serijal je bio traljavo napravljen. Vojnik kao da ima dvije slomljene noge. Loše performanse. Zapinješ za sve i svašta. Postoji mehanika inercije kao u Heroes & Generals i mozes doslovno ofulati vrata ako se nisi prilagodio. Pa se nadam da su nesto naucili iz toga.

    Ali je imerzija epic. Bolja nego u ARMA serijalu. Jedva cekam a ovo izadje.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima li iko da mi preporuci igru, davno je bilo takvih, kao trke sa autima, ali iz pticije perspektive? Onako vesele igrice :)
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo preporuka za jednu predobru, staru, dobru:

    Micro Machines World Series
    http://store.steampowered.com/app/53585 ... ld_Series/
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije iz ptičije ali Forza Horizon 3 + Hot Wheels proširenje bi ti trebalo biti veselo :)
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ova iz mog potpisa, samo sto je iz 1997. :D
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Koji je trik da se pokrene na win10 :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Imas ovu: Mantis burn racing
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Jao ovu sam igru igrao davno na Celeron II 300Mhz, pod nazivom "Bleifuss (Fun)"
    Bila je jedna od boljih izometrijskih trkaćih igara tog doba.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mislim da bi trebala raditi sa compatibility mode stavljen na XP, barem je tako isla na Win8.1 kad sam je zadnji put igrao.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nece tako, problem je sto pokusava instalirati Direct X 3.0a, :D :D :D a ne uspijeva
     
  16. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    DIRT 4:

    IGN – 9.2
    Gamespot – 9
    Eurogamer – No score
    Destructoid – In progress
    GamesRadar+ – 3.5/5
    Ars Technica – No score
    Push Square – 8
    COGconnected – 84/100
    Forbes – 8/10
    God is a Geek – 9
    IGN Spain [Spanish] – 8.3
    IGN Italy [Italian] – 8.1
    Hobby Consolas [Spanish] – 92/100
    TheSixthAxis – 8
    Gaming Nexus – 8.8
    Hardcore Gamer – 4/5
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na Eurogameru su bili poprilično oštri pa me iznenadiđe ove ocjene od IGN-a i Gamespota.



    Vezano za E3, gdje se može naknadno pogledati neka konferencija bez da sebi čovjek ispoila kompletnu konferenciju? Dakle treba mi nešto kao video on demand. Prije su nekad stavljali linkove za to ali sada samo ovi live streamovi :?
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

  20. vutra

    vutra Komšija

    Žali Bože para koje potroših. Još i jaranu kupio igru, nije je ni instalirao. :/