Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gears of War 4 razvaljuje. Odlična igra.
     
    Sena likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

    Ocekivao sam ovo i puno ranije, ali eto ko nije igrao original, super prilika za remaster.

     
  5. Neso

    Neso Komšija

    PC games with minor ray tracing capabilities will come out in 2018.

    "Toni Tamasi, senior vice president of content and technology at Nvidia, told Fudzilla that the first PC games with support for ray tracing will come out later this year. As Tamasi claimed, these first games will not be completely ray traced but instead a combination of traditional shader/rasterization with ray tracing."

    "The general idea is to use Ray Tracing when needed and when it matters as they are computationally very expensive."

    "Of course you should not expect visuals like the Star Wars Ray Tracing in Unreal Engine tech demo that both NVIDIA and Epic Games showcased."

    "Jen Hsung Huang, the CEO and founder of Nvidia calls Ray Tracing the biggest leap forward since the invention of Shaders. This is the biggest thing in graphics for the last 15 years."


    Source: https://www.dsogaming.com/news/pc-games-with-minor-ray-tracing-capabilities-will-come-out-in-2018/
    https://fudzilla.com/news/graphics/45920-ray-traced-games-coming-this-year

    Sve je to ok, ali gdje su kartice da to guraju :) 1080 Ti se solidno bori sa 4K rezom, medjutim kad bi se dodao na to i Ray Tracing, mislim da ne bi imali prihvatljiv fps...
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma nista od toga do negdje PS6/PS7 ere. Bit ce raytracinga ponegdje bas kao sto su one novine na podu u Batmanu pomocu Physxa i to je to.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Ima da jede resurse haos :)
     
  8. Neso

    Neso Komšija

  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Joj loše prvoaprilske :D
     
    Vedo and Sena like this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    LawBreakers studio says it’s moving on to other projects

    Izašla u avgustu i vec mrtva igra.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Nije losa igra uopce, ali uz PUBG, Fortnite, CoD.. bas nije imala nikakve sanse da privuce znacajniji broj igraca.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Preporuka za Surviving Mars, odlicna strategija. Malo na pocetku treba vremena dok se sve skonta ali je kasnije uzivancija.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Far Cry 5 odlicna igra, presao sam trecinu igre, prvi FC poslije keca da mi je pravo lego.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Odakle si ga "kupio"?
     
    Reventon likes this.
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ruska offline aktivacija 3-5$ :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U ovom FC je dobro sto se ne moras vise penjati po tornjevima za otkljucavanje mape, to me je smaralo u predhodnim dijelovima.
    @dmr de mi na pm posalji link za tu aktivaciju por favor :)
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija



    Ovo downgrade na nivou WD1 ako ne i gori o_O :eek:
    Ispade FC5-ci je jedina prednost u teksturama, a igra kao i svaka "AAA" Ubisoft igra. Ko je igrao prva tri FC vidio je sve.
     
    Last edited: Apr 9, 2018
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Haters gonna hate. Što nije stavio kako svi ožive u outpostu nakon kratkog vremena, ili kako se puške kvare ko da ih je neko u podrumu sklapao :)

    Meni je treći dio BiH odličan a četvrti mi nije nikako sjeo pa sam ga nakon kratkog igranja i prodao.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ove stvari mi nista ne znace :D Nego FC5 ima bas dobro osvjetljenje, cak i po noci, milina za oci :D Pokreno FC4 jucer pa sve tamno u po bijela dana nista ne vidis u sjenama, neki zelenkasto zuckasti filter i slicno. Far Cry 5 do sad najbolje izgleda uz GRW naravno :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dmr kakvo je kretanje lika u usporedbi sa wildlands? Je li se i u far cry 5 kreće kao da ima 150 kila?