Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Je li neko primijetio da je kod mafie 3 puno slabija grafika nakon svih silnih update-a nego kod prvih verzija!?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cisto sumnjam da se neko vratio da igra Mafiu 3 ponovo, tako da vjerovatno nije :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa mislim verzija od prije godinu ima losiju grafiku neko prvobitna od prije dvije :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Mafia 3 fail teski... Neoptimizovano, svaka misija na isti fazon, monotono... Bas se vidi da je komplet igra sklepana, samo da izadje na trziste.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Priča Mafie 3 je fenomenalna, urađena savršeno. Spoj naratora, priče, dešavanja i snimaka svega toga je urađeno extremno dobro međutim, gameplay je totalni promašaj.
     
    Sena likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da ćemo se mi zaželjeti vremena kada su se samo DLC-ovi naplacivali.


    [​IMG]
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Jbg malo vremena + poprilicno frisak tim i to je to... Zato je ciklus kvalitetnih open-world naslova poput GTA ili Witcher-a 3-5 godina i to na kraju lici na nesto.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    probo sam igru ponovo i poprilicno su je optimizovali sa ovim zadnjim patchevima, 1.09 cini mi se.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dok se ne proba ne može se suditi. Teško je sa videa zaključiti valja
    Znači to najbolje na YouTube pregledati i to je to :D
     
  10. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    Gameplay je bitniji nego priča, ja većinu animacija i priče preskočim :)
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hhahahahahahahahah.. !.!.
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja cuo tetris je po tom pitanju najbolji, gameplay cista 10ka
     
    Reventon and Aldiin like this.
  13. Neso

    Neso Komšija

    “We Love Blowing Up Video Cards”, Metro Exodus Dev Says; Wants To Keep Metro Games as Standard For Benchmarking.

    *Metro Exodus will offer full facial capture for cinematics, physics-based rendering, and an overhauled lighting systems to make sure that Exodus will once again look amazing on both PC and consoles.

    https://wccftech.com/gpu-metro-exodus-standard-benchmark/


     
    zoi likes this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Zavrsih Mafiu brzinski... Sta reci, igra je imala potencijala ali opet se vidi brzopletost odnosno nedostatak vremena i manjak kreativnosti.

    80% igre se svede na isto, pocisti "rackete", time izazovi vodju, nakon dvojice vodja izlazi i nadredjeni i ajmo opet ispocetka. Ove vaznije misije gdje se cisti par krupnijih riba, capo-a ili sta su vec su OK ali to je realno 10% igre. Optimizacija za PC je 0 bodova - neko rece da je ova posljednja verzija pokrpana, ne znam onda sta je tek bilo na pocetku ako je ovo dobro. Igra izgleda poprilicno lose za danasnje standarde a zahtjevi povisoki. Ima i dosta glitch-eva, meni je jedno auto sve vrijeme recimo skakutalo po cesti. Ocito neki sjeb u engine-u. A i grad ko grad i NPC-ovi su mi pravo fejk, nema tu one dobre, realne atmosfere ko u GTA V recimo. S druge strane prica nije losa, i likovi k'o likovi su mi stvarno dobro odradjeni, glumcima svaka cast. Ali mimo toga je sve bezveze. Da ne pricam da nema nikakvih customizacija, tipa odjece lika, frizure, auta i sl., sto je realno danas neka osnova za sandbox igre... Dvica nije ispunila ocekivanja a ova igra pogotovo - steta.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja igram Alien isolation. Odlična igra, mislim da je prošla loše na reviewima , ali jedna od boljih survival horror igara što sam igrao.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je Mafia 2 san snova. Od soundtracka, gameplaya ,priče.. svega. Prešao sam je bezbroj puta.
     
    Reventon likes this.
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Aero čini mi se da bi watch dogs mogao biti za tebe. Makar drugi dio ako ne prvi :)
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Watch Dogs 2 moze ako ti je 14 godina i furas se na Anonymus. Pisanje je katastrofalno..
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prvi dio sam prešao, sasvim solidna igra. Koliko su je hejtali jedva sam je i probao. Drugi dio sam igrao nekih sat vremena na onom trial i čini se još zanimljivije, doduše očito nisam mogao vidjeti kakva je priča za tako malo vremena ali je gameplay zanimljiv i to me i privlači kod ove igre. Ne mora svaka igra biti The Witcher 3 što se tiče pisanja :)