Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kad 2022 izbace dlc za singleplayer

    Sent from my 6037K using Tapatalk
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Development im stvarno dugo traje ali realno sta god su izbacili jos od GTA III je bilo top, i pokazali su svima ostalim iz industrije kako se to skolski radi.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Mora da ce biti monstruozno veliki svijet i masa stvari za radit :)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Monstrouzno velike shark cards.
     
    zoi likes this.
  5. Neso

    Neso Komšija

    Ja odradim single player, a ko je lud da placa online gluparije, samo naprijed.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Očito nekih 80 miliona ljudi :D da pola odbacimo, pa i tri četvrtine opet je to očito ogromna cifra na kojoj će sigurno biti fokus a koga interesuje single player, pa eto dobit će i oni nešto samo je pitanje šta :)
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne samo da nismo dobili singleplayer DLC, nego ne stavljaju ni auta (211 auta je online exclusive!), oruzja (21 online only!) u SP koja dodaju u online zadnje 3 godine, a gdje su heists, HQ, stunt races itd. Na pocetku su dodavali, ali onda skontali sto dati dzaba u story modu, kad mozes naplatiti online. Ne bi bio problem ni da naplate DLC, ali onda bi morali staviti razumnu cijenu. Ovako lupe cijenu par miliona ingame dolara za jedno auto, izadje te na kraju auto ko citava igra. Pitanje je koliko ce oduzeti od SP u GTA6. Nisam optimistican uopste.
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    MP me uopste ne zanima, i da igra nikako nema opciju MP opet bi je kupio, presao, istrazio okolo, i spakovao. Nisam zagrizen gamer, odigram kad imam vremena, a nije ga na pretek... GTA 5 sam prelazio skoro mjesec dana :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa nisi jedini, meni je gta v prvi gta da mi se svidio, radi priče i likova i kako su sve uklopili. Odigrao je linearno, od misije do misije i ćao.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nista bez Nika Belicha. Nije mi legao nikako GTA V. Imam ga i sada na HDD-u na ps4 ali stvarno nemam zelje trenutno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Mar 7, 2018
  11. black

    black Komšija


    Ova grupa je vjerovatno inspirisala tvorce FC5.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar potez developera:

     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Krenuo preload FC5 na kutiji. 37 GB.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma pali serveri H1Z1, ne radi igra. xd
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija



    Konacno, jos samo mi fali CTR i Spyro :cool:
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    opa, super :) Ja bas neki dan igram na winstore Super Luckys Tale i kontam kako PCu fali ovih 3d platformera ko mario galaxy, rayman 2 i 3. Ovo ce biti super!!!
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Exodus preordan i anthem.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Neso

    Neso Komšija

  20. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Da ne otvaram novu temu

    Je li neko igrao NBA 2k18 i 2k17? Cujem dosta raje se zali na 18, pa ne znam koju sad da uzmem, a zaigrala mi se kosarka pravo.