Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kada bi napravili sci-fi igru sa ovakvom grafikom ali da je na fazon Subnautica, kao space explorer, da nije svedeno na run&gun. Nesto tipa MassEffect sa onim roverom. To bi se prodalo ko halva. Napucavanja mi vise pun k*.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Neka neka, samo nek prave greške pa da se ugase jednog dana aBD
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Anthem taman uzet pred kraj godine za Bozicne i ostale rasprodaje. Pasce do tad taman na 20-30$, plus ce biti puno vise sadrzaja (pretpostavljam).
     
  5. xman

    xman Komšija

    Bilo bi dobro svi AAA izdavaci da se ugase ali to se nece desiti. Miljarde zaradjuju i malo im. Razocarani jer nisu uzeli sve pare u svemiru. Pohlepa na takvom nivou da kako Sterling kaze ostane ti da se izmaknes na momenat i divis:D
    I Anthem i Fallout 76 su lose igre,Fallout76 je nevjerovatno losa igra ali donijela im je zaradu. Znaci raja kupuje.
    Meni su veci fenomen mikrotransakcije gdje ljudi hiljade dolara ulupaju na neke skinove i gluposti.
    Nepojmljivo mi je da to neko kupuje a to im milijarde donosi. Na svakog gamera koji razmislja ko ja imas par hiljada debila koji kazu shut up and take my money.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve do dok ima igara kao RE2, remake, GoW, The Last of Us, neka rade šta hoće, zabiđeš i ćao. EA je priča za sebe, njima treba lekcija i nadam se da će ga popušiti :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma najgore je što onda druge kompanije prate trendove pa uništavaju i svoje igre. Ne znam koji je fazon toga.. al eto, haker je upravu u potpunosti.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    ..i ja treba da vjerujem da su oni radili Anthem 6-7 godina dok je DICE za 3 godine napravio BF3 i novi engine na kojem je Anthem. Cool story bro. Loot šuter na kojem je radjeno 6 godina sa manjim budjetom i manjim timom je Wareframe koji ima "stotinu" puta vise sadrzaja. Ovo je najdalje radjeno od 2015 ugledavši Destiny. A bolida koji bacaju pare na MT ce uvijek biti.

     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa neko je rekao da su Metro Exodus radili 6 godina..
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni licno ovo sto sam gledao, i citao Metro je veliko razocarenje. Mislio sam uzeti cim je izasla ali cekat i nju za 20-30$.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Anthem je meni mod MassEffect-a, sa novim skinom i mapama. Tako da ne vjerujem da su radili toliko dugo. Isto sto je Apex Legends nastao od Titanfalla, samo BR pa daleko manje sadrzaja ima.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. xman

    xman Komšija

    Ni ja nisam bio odusevljen vidjenim,ali nakon nekih 2h igranja sam debelo promijenio misljenje. Na PC ima problema tehnicke prirode i mora se cackati po config fajlovima itd ali da se srediti. Na konzolama koliko sam upucen nema problema.
    Graficki je lijepa,na momente prosjek tj ok,neki deja vu, a na momente vilica do poda,spektakl,definitivno je vise ovih drugih momenata.
    Na najtezem nivou je fantasticna,inventori menadzment detaljan,od municije do nekih hemikalija koje koristis da cistis oruzje koje zbog prljavstine i blata degradira. Bukvalno radi nedostatka municije moras zaobilaziti monstere i bandite,ili ako vec mora do pucnjave doci,gadjas glavu inace ode municija.
    O prici ne mogu suditi jos,glasovna gluma je komicna. Ako ti se svidio last light i 2033 ne vidim razlog da ti se ovo ne svidi.
     
    Patton2410 likes this.
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Upravo takva je igra kao i grafika, na momente predobra na momente prosijek. U svakom slučaju vrijedi odigrati, ali da ima mana -ima.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    The division 2 je u open beti. Moze se skinuti na uplay.
     
    Oromier likes this.
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Dirt 2.0 je odličan. Puno realniji od prvog. Usput, ubacili su podršku za stare volane što je odlično.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker





    Dvije fantastiče igre koje nam dolaze ovaj mjesec.
     
  18. Oromier

    Oromier Guest

    Odlican je Division 2. Igrao sam ovaj vikend i iskreno razmisljam se da uzmem, cekat cu jos release ali vjerovatno cu uzeti :D
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobra beta, samo nemam vremena.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hvala na analizi. Uzet ce se, ali definitivno ne sada. Tamo pred kraj godine za praznike. Na listi je uglavnom. :)