Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    O ishrani i spavanju se brine u stvarnom životu, te stvari nisu za igre, to je vještačko najbijanje dužine igre, kao i glupi cratfing.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Uzeo sam Sekira, uglavnom djelujem ko amater teški, svo znanje iz soulsa i bornea ne pomaže.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma igra je preteška. Prvih par sati je zabavno to, kasnije jednostavno se živci izgube
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ne zove se džaba "Sekiro". Na sekiraš se živ u igri HAHAHAH....
     
    Vedo likes this.
  5. xman

    xman Komšija

    Souls se svodi na stit i counter,ovde bukvalno moras koristit svaku mehaniku u igri inace se znas po par sati sa nekim bossom rokat lol. Drug se klao sa nekim konjanikom puna 2 sata i nije ga ubio,bukvalno nemoguce ga ubiti bez nekog komada opreme kog tad nije imao. Dugo se nisam ismijao ko kad sam ga gledao dok se bori sa tim konjanikom. Gamepad se uzario od lupanja po dugmadima lol
    Preteska je igra definitivno ako ides na nekog bosa nepripremljen u smislu da nemas info neki o njemu(prisluskivanje pomaze),ako nemas neki gadget ili ako te nije vec par puta ubio pa da zapamtis kako napada.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Haker

    Haker Veteran foruma



    Otprilike je sve mane lijepo naveo.
     
  8. xman

    xman Komšija

    Volim Sterlinga al ovde je hrpu budalastina navaljao,bar je vise puta naveo ovo nije za mene. Sekiro je brutalno tezak jer moras puno vise stvari savladati nego u soulsu da bi bio dobar,a na sve to stvari se puno brze odvijaju. Jednostavno igra je teska jer je teska,nije teska radi mana.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ne znam, mene kamera ispizdi, ako ne lockaš protivnika izgubiš svaki osjećaj u prostoru. Stealth je u najmanju ruku loš, borba je dobra ali protivnika je previše a preteški.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Istina kamera zna biti cudna bez locka ali lock je obavezan svakako. Stealth je dobar kasnije kada se par upgradea napravi,ali nije los ni bez toga,ono ok je,bar za sada nisam imao problema da pridjem nekome iza ledja. Meni je licno puno bolji od soulsa. Isfrustrira me,alt+f4 ali se vratim pa polako. Igra ima komplexan combat i bruku mehanika u istome koje moras kombinovati,ali imas nacin za svakog bossa,i kada ga nadjes ubijes ga bez vecih problema. Tajming mora biti savrsen. Jedina mana po meni su drakonske kazne kada pogines,ili gubis sve ili se siri ona bolest kao posljedica. A moras ginuti kako bi skuzio bossa,da li je bolje napadati mu posture ili health,u kojim paternima napada,kada ide udarac kog ne mozes blokirati itd itd.
    Cesto se gine,ali stvarno nikada nisam imao osjecaj da je neko ili nesto drugo krivo osim mene:D
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    https://kotaku.com/how-biowares-anthem-went-wrong-1833731964

    Oof
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    "..it felt like the entire game was basically built in the last six to nine months. You couldn’t play it. There was nothing there. It was just this crazy final rush. The hard part is, how do you make a decision when there’s no game? There’s nothing to play. So yeah, you’re going to keep questioning yourself.”

    Kroz ovaj razvoj se mogu gledati i druge igre. Full produkcija od godinu dana, fake E3 gameplay demo, Frostbite je djubre, ne igraju svoje igre itd. Oni su letenje nekoliko puta izbacivali pa opet vracali. I svaki put se mapa i gameplay dizajn prepravljao ima letenja-nema letenja. Desetak vodecih ljudi u studiju je napustilo BioWare tokom razvoja.
     
  13. xman

    xman Komšija

    A zamijenili ih social justice warriorsi i lezbijke/feministice. Bioware je mrtav.
    Al sigurno je dovoljno ovaca kupilo igru tako da su zaradili. Fallout 76 je nesto najgore sto sam u zivotu vidio,al Bethesda zadovoljna zaradom. Mislim da je danas nebitno koliko smece od igre napravio ali ako ima MP komponentu u bilo kom obliku i mikrotransakcije to je to,milione ces "zaraditi".
     
    Vedo likes this.
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koje sranje od kamere u Sekiru, znaci ne igrivo govno u momente. Igra je odlicna, sve u svemu ali ovo je najgora kamera u modernim igrama, isto kao kad su tek 3d otkrili pa kamera mila kita u svakoj igri.
     
  15. xman

    xman Komšija

    Mozda zaboravis iskljuciti auto lock nakon nekog stealth kill-a? Ja kako sam razvio naviku da gasim autolock nemam nikakvih problema sa kamerom.
    Btw dokle si sa bossovima?:D
    Ja upravo ubio onog generala na konju iz prvog pokusaja,nelogicno lagan,al zato me lady butterfly do suza dovela hahaha.
    Malo je smor,ali grindaj Hirata Estate. Ja ih pobijem sve,idem rest da se spawnaju i opet ih pobijem. I ponovim to par puta kad zelim neki skill points based upgrade.
    Sekiro je masterpiece.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam kod armored warriora, baš kod njega u uskom prostoru zapne, kod te lady isto, kada si do zida ona skoci kamera se krene nekud okretati, smeće teško.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Hmm znam o cemu pricas ali stvarno nisam imao tih problema,kod lady npr sam isao na to da se borba odvija na sredini prostorije. A tog armored lika jos nisam sreo,niti mi se nesto zuri,zvuci zahebano :D
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Ne spada bas pod igre... ali sinko moj dokle ovo ide i sta ce tek biti kroz 10-15 god.

     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Ista kamera ko u soulsima i borneu...
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam nikad igrao, znaci i tamo je sranje. Igra ubija koliko je dobra, a i doslovno ubija :D Kamera i stealth i smiješni glichevi, ima ih tonu, ali opet je igra super.