Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  2. ming

    ming Veteran foruma

    Nisam igrao ovih dana, i jutros prije posla upalim, ubijem Babu i onog assasina n ulazu u pećinu. Sad je izgleda Genichiro na redu što znaći desetak dana zajebancije.
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Ljudi sta je aktivno sad od MMORPG-ova ali da valja? Je li WoW ziv?

    Neka me luda opalila igra mi se bas nesto, pitanje je koliko ce potrajati ali svejedno bacite kakvu preporuku ako imate.
     
  4. xman

    xman Komšija

    Ili 10-ak minuta ako ga skuzis brzo.
    Zeznut je,prvi pravi test svega sto si do tada ucio.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Warframe:



     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @NAILS jes' se to ti navukao na Warframe pa ga sad i preporucujes? :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Hehe, nisam. Moze da proba i Path of Exile.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Svakako preporučujem Destiny 2 Legendary Edition i season pass. Mnogo toga su ispravili i poboljšali a i zabavna je jer ima za svakoga po nešto, naročito PvEvP je predobar.
    Priča u pozadini se također zakuhava i sve više uvodi u Destiny 3. Prema nezvaničnim informacijama Destiny 3 će imati dvije frakcije (dark vs light) i PvEvP će biti više open world orijentisan, fortification sieges anyone...

    Uglavnom svakako preporučujem da pogledate Destiny 2 Invitation of the Nine Week 1-6


    Veliki pomak naprijed od kako je igra izašla a na PC platformi se moze kupiti i veoma povoljno. Nema mjesečnih plaćanja tako da igraš kada ti je ćejf.
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo i nešto o zaboravljenoj igri:

     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    S obzirom da se sad na akcijama prodaje za 35 KM a dodje izvorna igra + 2 DLC + treci Forsaken DLC, vrijedi svake marke. I sa Forsaken su ispravili hrpu stvari i poboljsali igru.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ugrabio Destinity 2 kada je bio free, bezveze skroz.
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Nisi probao Forsaken...
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Da citiram Game of Thrones ... "You know nothing, John Snow!" HAHAHA
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igrao si je kao i ostalih 90% igrača koji niti znaju o čemu se radi niti znaju priču u pozadini, a vjerovatno te i ne zanima. Pogledaj par klipova za Story so far Destiny 1 i 2 pa onda počni igrati punu verziju igre, prati Achievemente i otključavaj dijelove priče. Otvorit će ti se sasvim drugačija igra od one koju ti prezentuju CS, CoD, Battlefield i slični PvP igrači.
    Većina tzv. "Pinacle" egzotičnih oružja se otključava kroz niz zadataka koje trebaš obaviti i koji postaju sve zahtjevniji kako napreduješ. Najgore je kada ti treba grupa ljudi da odradiš Raid a onda skontaš da prvo moraš naučiti mehaniku koja se krije iza tog raida da bi ga mogao završiti onda shvatiš kako igra i nije toliko površna kako se pričalo.

    Pogledaj samo ovaj quest:
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Last edited: May 2, 2019
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala na preporukama ali vec sam probao i Destiny i Warframe i ni jedna ni druga mi ne leze. Vise sam za nesto tipa WoW/Diablo i sl.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Preporucio ti je @NAILS i Path of Exile, sto je veoma kao Diablo. Na PS4 je ta igra djaba, ne znam na PC, pretpostavljam da jeste i tu.

    Ja je sada igram i bas uzivam kao i Diablo kad sam igrao.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    WoW je idalje jako popularan, tu ne mozes fulat. Ako hoces neko casual iskustvo, imas GW2.
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala, checkirati cu ja taj Path of Exile, a ako me prenese mozda i WOW uzmem. GW2 sam igrao nekih 4-5 mj po izlasku, i tada mi je bilo relativno OK ali je falilo endgame contenta. Vjerujem da se sad popravilo ali me nesto ne vuce da se vratim.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    WoW meni više zanimljiv. Citava igra se presaltala na end game i tek kad udaris zadnji level, tad mozes ocekivati da igra bude interesantna. Ja bi sacekao da izadje vanila.
     
    Last edited: May 1, 2019