Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imao sam super zabavu sa kecom, i sad nekad u dark zone uletim ili underground, nadam se da nece dvica razocarat.
    Formula mi odgovara, tako da je bolje sto nisu mijenjali nista.
    Ima li naznaka za release date doom eternal?
     
    Last edited: Feb 7, 2019
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ragnarok
    Ima ova beta, ne znam kak ose inace dobije. Meni je dosla na acc. Pogledaj na uplay profilu pa probaj ako mozes. Meni je identicna.
    Sena
    I meni se svidja formula ali treba zanimljivijih misija. Ako bude kao kec, postane repetativna.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imam ja beta key, ne znam moze li ga netko iskoristiti, meni ne treba.
    Jer ja sam platio igru, a i sad cu se baciti na metro maraton, sva tri djela.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. Neso

    Neso Komšija

    Chernobylite Announcement Trailer



    Ovo je kao neki Stalker/F.E.A.R mix...
     
    Sena likes this.
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moglo bi valjat.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Urbano okruzenje je meni super i u prvom dijelu. Ima dosta detalja. Ali su borbe sve iste.

     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  9. Neso

    Neso Komšija

    Last edited: Feb 14, 2019
  10. xman

    xman Komšija

    Ovi benchevi koji dodju uz igru nerijetko nisu pravi pokazatelj.
    Ova igra bi graficki morala biti glavu i ramena iznad svega ostaloga da opravda sub 60 fps na GTX1080Ti 1080p/max postavke. Pretjerano i neopravdano je ovoliko zahtjevna.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja neki dan pokrenuo ovaj posljednji metro zakucao mi komp, igra se vuče na 1060, konto do sistema mi :D
    Kažem jebo takve igre, meni i nije nešto posebno igra.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. vutra

    vutra Komšija

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovo meni djeluje kao film :D
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Nevjerovatno je koliko je tehnologija dogurala, A.I. rekonstrukcija low-res pozadinskih spriteova za FF IX npr (na vrhu slike imate tabove da klikente i poredite). Ovo je nesta ala nVidijin DLSS, gdje se racunaru pokazuju high-res slike, a onda on sam doda detalje i pixele low-res slici tj. pozadini.

    http://www.framecompare.com/screenshotcomparison/1JEMNNNU
     
    Neso likes this.
  15. ming

    ming Veteran foruma

    To je samo dokaz kakva je lakrdija Square Enix od kompanije, ljudi nemaju ništa od source koda i raw fileova za FFVII, VIII, IX sve su pobacali nakion završetka. Zato sad prave one polu igre poput XIII i XV, ne znam kako još propali nisu.
     
  16. xman

    xman Komšija

    Gledam stream upravo,metro ovaj zadnji. Daleko najneoptimizovanija igra ikad. LIk sa i9, 2x 1080TI na 1080p Extreme postavke ima 13 fps/ Na medium ide 80-40. Naravno da fps varira i da sa pomenutih 13 ode na 29 ali kako god optimizacija nula.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra je zahtjevna, to je jasno. Bit ce mjerilo kao benchmark godinama, ala Crysis u svoje vrijeme.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozda mu ne radi sli


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    ming likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobro, sve je kozmetika. DLC ce biti free.

    Anthem bi mogao doziviti sudbinu Titanfall-a, jer su je kao i tu igru izbacili u pogresno vrijeme. I to u oba puta su sami sebi najve a konkurencija.

    Ja licno cu cekati da se nakupi content-a, a i cijena da padne na nekih 30$, pa je uzet.