Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    haha zamisli jedna ti igra uzima 250gb...sljedeci patch 300gb for sure. Kakvi moroni.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na konzolama se može sve posebno instalirati i brisati: kampanja, multiplayer, specops. Jedino warzone ne možeš izbrisati a da imaš nešto od ranije navedenog. Ne zauzima toliko koliko na PC zauzima, dosta manje.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja imamo 240gb ssd i uradio sam zadnji update Warzone ali mi je izbacilo poruku da je disk skoro pun a na njemu je i Windows.
    Ne kontam jedna mapa da toliko zauzima baš su idioti.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kakva jedna mapa tu se nalaze svi asseti za sve mape u svim modovima, nije ti to samo za warzone.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dupliciraju assete, nema sta drugo biti, lijenost.
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ah nisam to znao. U biti kao da igras dayz ali moraš imati armu komplet skinutu. Haj ne treba vajnati igra je ipak free.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    NFS Stream oko 17h.
     
    Esh likes this.
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Heat je bas dobra igra samo je trebalo vise sadrzaja dodati. Ako nastave pricu gdje je Heat stao bit ce dobro. Samo da ne bude Hot Pursuit remaster kako raja govori.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Esh likes this.
  10. vutra

    vutra Komšija

    Esh likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma hebat je, remaster je toliko dobro uradjen da zahtjeva GTX 660 i FX 8350 kao preporucen hardwer...
     
  12. Soviet

    Soviet Aktivista

    Ovo remaster remastera, poslije Heata uzas.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    daj bilo kakav remaster undergrounda, hot pursuit 2 i prvog MW-a.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa imaš heat i nfs 2016, maltene rebooti underground/carbon serijala. Fali još napucani most wanted(2005) remake, da odrade kako treba.
     
    Reventon likes this.
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ljudi u EA ni sami ne znaju sta hoce. Odmah po zavrsetku Heat-a su raspustili tim, izasao je samo jedan dlc. Sve sto je bilo potrebno je napraviti part 2, dodati sadrzaja, novu mapu i lagano naplatiti 70% cijene originala. Igra je odlicna, ima potencijala u svakom smislu.
    Hot pursuit niko nije trazio, sklepana onako usput jer nisu imali nista novo za ponuditi ove godine.
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Možda je do godina al

    Underground 1 i 2 dio kad se sjetim internet klubova raja na flopiju snimi save file da nastavi igrati svaki dan poslije skole :D

    Pun grad tuning fazona i slicno.

    MW isto je legao i nekako to je to NFS serijala koji me najviše držao za racunarom.


    Šteta što su se izgubili, rado bih neki novi dio za PS4 da izbace da odigram koju trku.

    Zadnji koji sam igrao je Need for Speed za PS4 solidan je bio. Slican kao Underground.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    NFS: Hot Pursuit: ReShaded
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ono kad lazes sam sebe da gledas u nesto bolje, a u stvari je jedno te isto.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja ne vidim neku razliku izmedju original i remaster... fakat..