Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zer0 likes this.
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Sad mi se ni ne igra dalje, došao maltene do kraja i baš eto sad najave enhanced verziju. :D
     
    Last edited: Feb 15, 2021
    Zer0 likes this.
  3. Zer0

    Zer0 Aktivista

    P.S. pocelo je? Ovaj novi Metro je prva igra koja se nece moci pokrenuti uopste na karticama bez RTX-a.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sad sam skontao da u Exodusu imaju Extreme postavke, pii. Ali dobro se fps drzi jos.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Poceo sinoc igrati, ovo odlicno izgleda za sad :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Moras probati Zeldu ako ti se to svidja.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja al sumnjam da je ovakva grafika :D A ovo mi je kombinacija grafike, zagonetki i fighta u dobrom omjeru. Al grafika je nevjerovatna :D



     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro izgleda, samo fale ovi leteci objekti :D i animacija prirode je dosta slabija i detalji. Ipak je puno bolja grafika na feniksu :D Ako si sredio zeldu da radi predlozi koji emulator i kako podesiti i gdje skinuti?
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    @dmr fenix imortal je radjen u istom engineu kao Assassin's Creed Odyssey.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto ti na tom kanalu. Ima dosta klipova:



    Ja sam je davno igrao i Cemu napreduje iz dana u dan, a i nije baš za foruma kako doci do igre ;)
     
    dmr likes this.
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ali mi je graficki puno bolji i ispoliraniji, i godi mi ovaj animirani štih :D I svidja mi se sto nije sve oko fighta, tj sto nema previse fighta a ima dosta istrazivanja platformskog dijela i puzzlova
     
  13. vutra

    vutra Komšija

  14. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Da hoće to značiti da će fakat napraviti ME i DA kako treba, ja bih bio presretan :D
     
  15. xman

    xman Komšija

    I da hoce da naprave kako treba oni to ne znaju. Ovaj novi Bioware su SJW,lezbe i slicni alternativci.
     
    Vedo, Sena and nenji_avero like this.
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj fenyx dobar pravo :D