Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Neso
    Nisam, ali je nije bilo dugo na steamu. Nedavno su je vratili.
     
    Neso likes this.
  2. Neso

    Neso Komšija

    Eto, sada je u centru paznje Zen2 i Microsoftu i Sonyu, u novim konzolama. Hvale se da je pomak u CPU arhitekturi najveci, nevidjen. Budemo vidjeli kako ce to iskoristiti i opravdati hype. Ako ce opet praviti samo lijepe igre, sa vecim fps-om i tu trpati resurse, onda ebai ga. Meni licno ne treba 100 fpsa na konzoli, ali ko sam ja da se pitam :)
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

     
    Esh, Neso and Vedo like this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni licno GTA 5 online jedna od dosadnijih igrica koje sam igrao u ovoj generaciji. Jedino mi bilo zabavno igrat pljacke sa full squadom.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    28.4. izlazi Gears Tactic, igra bazirana na Gears of War serijalu ali radjena u XCOM fazonu, pa bujrum..



     
    Lamagician and Reventon like this.
  6. Neso

    Neso Komšija

     
    Vedo and Decerto like this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma



     
    Last edited: May 6, 2020
  8. Neso

    Neso Komšija

  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    E ovo je super vijest!
     
  11. Neso

    Neso Komšija

  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Iskreno, imaju strasno puno prostora da trilogija bude fascinanta. Cekamo 19-ti da vidimo...
     
    EL NINO CFC likes this.
  13. Neso

    Neso Komšija

    Ja se nikad u zivotu nisam razocarao u naslov koji sam dugo cekao, kao u Mafiu 3.
     
    Aldiin likes this.
  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    GTA V je besplatan na EGL-u...
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Developer: Slightly Mad Studios. Kreatori pCARS :D

     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Yikes, za ovo je Asphalt AAA naslov o_O
     
    Lamagician and Aldiin like this.
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    PVP na PC-u je jedan korak od potpune katastrofe. Ovih dana provrtio CS:GO, BF5, gtav online, BF4, Quake, Unreal T, R6, PUBG, Warzone itd itd.. i sve su preplavljene čiterima. Cak ni RIOT kernel-level anti-cheat ne pomaze niti SMS registracija. Oni su u zatvorenoj beti banovali nekoliko ljudi. U BF se pojavio neki hack da puska prestane pucati kada naciljas lika. Ali je ovo i na BF4 i na BF5. Neko kaze da je do servera, ali ne vjerujem. Pobjegao na quake i unreal, kontam manje su popularne. Ljudi se teleportuju i lete kao u GTA Online sa god modom. Maloprije na unreal iz petog puta našao mec sa normalnim ljudima. PUBG igraci su poceli igrati samo custom meceve sa tridesetak ljudi. I zbog botova ali i hackova. GTAV Online je imao problem sa čiterima ali sada nakon free podjele ga je nemoguce igrati. Jaran mi kaze daje i Destiny 2 punk čitera, prestao igrati prije dvije sedmice.

    Da ne bude da sam toliki levat..

    [​IMG]

    Mislim da pored racing igara ne vrijedi ganjati PVP. Kontam se da li uopste bacati pare na grafu. Nadam se da PS5 nece kasniti.



     
    Picoooka likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @NAILS bujrum kod nas console plebs i sutaj u miru. :D
     
    NAILS likes this.
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Stanje je zabrinjavajuce u pvp naslovima zbog izolacije svi kucama i čitera na sve strane.Ovaj video je cirkus :D