Igre > Ubice

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Jul 29, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Jesi danas obogatio cijeli site Enise :)
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Yebemu mater, eh sad nek meni neko dokaže da Tom & Jerry onim čekičima i sjekirama ne utječu na djecu... mislim što se mene tiče nek se ubija... al nek ne okrivljuju igre :lol:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    sjeca li se ko kad je neki lik iz spanije nafuro se na final fantasy 8 i squalla sasjeko starog staru i sestru u kadi sjeko im glave
     
  5. Esh

    Esh HWB

    ne sjecam se nesto toga, kad se to desilo?

    good point(s) exman
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ili je previse gledao Highlander-a :shock:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    ozbiljno kada je izasla osmica 99 ili 98 lik se sredio sve ista frizura nabavio mac i banzai
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ne treba igru krivit roditelji su tu da ih opamete , a mozda bi i mi da smo na mjestu roditelja mislili da treba ukinuti te igre al et ...

    a sto na australskom kontinentu mogu preseravat nemogu nigdje ( izvinjajem se), ukinuli likovi i gta , a gta 8) ni vidio nasilja , ono ko crtani :wink: hehe , al et ... pozdrav
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam sa 12/13 god. igrao i Blood i Doom i Duke Nukem pa mi nije padalo napamet da idem paliti raju ili rezati ih motorkom. Roditelji i doticna djeca snose punu odgovornost i krivicu. Sta ces - poremecen um.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    da dodam na listu stravicnih dogadjaja.. jedan kinez je preminuo u game klubu igrajuci diablo 2..
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja vama kažem ostanite u Bosni... strani svijet je bolestan, mi makar umiremo konvencionalno, Kalađnjikovima... i tako dalje, oni na igrama umiru... de boni opametite se...
     
  12. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Mah, razlog nasilju nikad nije igra ili TV ili tako nesto...samo nova izvlakusa (i to veoma iritirajuca)...to je sve do covjeka, ko hoce ubiti ne treba mu ni TV, ni comp ili neka igra da ga "inspirise"...:p
    :roll:
     
  13. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma to samo frajeri hoce da se naprave, muke sad otic glumit Djukca il :roll: otic glumit nea iz matrixa sa fintama , pa to samo frajer moze , muke uzet stoljpi i otic nekog izresetat to je najlakse ba .... a dje ce tv il igra bit povodd toga , doduse u bosni je rijedak takav seronja.... sorry na izrazu :|
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    pogledajte onaj blowing for columbine od micaela moorea i sve ce vam bit jasno ( stvarno je obradio tu tematiku)
     
  15. Esh

    Esh HWB

    ot: ma moore je king za dokumentarce..
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko je gledao Fahrenheit 9/11? Je li ga valja pogledati?
     
  17. Esh

    Esh HWB

    gledao sam ja prije par sedmica.. dosta dobar dokumentarac, preporucujem
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Covjeku nekad bude drago sto zivi u Bosni :)
     
  19. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    jah :mrgreen: 8) al nekad i nevalja :D
    hehe

    @enisdonking - zar i ti filmove gledas ???! hehhee ja sam konto da si ti to davno pregledo je ti imas ISDN , lol , dobar si ti , znaci valja fahrenheit .D

    poz. svima vozdra :oops:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    gledajte Monthy Pythonse LEGENDE