Ima li kakav dobar space sim/shooter?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Multi_Solar, Dec 23, 2006.

  1. Multi_Solar

    Multi_Solar Novi član

    Nekad davno sam i na svojoj krntiji igrao Freespace i Freespace 2. Mislim da su igre skroz Xtra. Interesuje me da li neko ko je možda igrao ove igre zna ima li se uzeti nešto slično ovome a novijeg datuma? Ima ja mislim X3 ali ima neki trade and adventure sistem što me ne privlači previše.
     
  2. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    da i ja bio volio da vidim tako nesa visam odavno nesta tako odigrao

    bilo bi moca ides s nakim brodom i krhas druge nadogradjujes brod itd lol :lol:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Freelancer mi je najkul. X3 je spooor.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    X-Wing Alliance, Freelancer, Starlancer, Independence War 2, Colony Wars serijal (PSX).
     
  5. monK

    monK Komšija

    x3: Reunion izgleda prejako...To ću nekada poslije zaigrati!
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    x3 velika bedara ....igra je toliko bugovita da su atarijeve igre sinonim stabilnosti...
    freelancer je ok samo dosadi brzo
     
  7. monK

    monK Komšija

  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Freespace 1 i 2 su definitivno najbolje Space-Sim igre sto sam igrao. Prije toga sam ih igrao more. WingCommander serijal je bio isto tako odlican u svoje vrijeme ali su ga davno prekinuli. Ova nova Darkstar One nije losa samo treba naci pravi CRACK jer je igra ne igriva ako se ne crackuje kako treba.
     
  9. wacko

    wacko Aktivista

    Star Trek : Legacy ;)
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma


    moze ako ce igrati na konzoli na PCiju su kontrole nezgrapne da te Bog sacuva.
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Nexus - The Jupiter Incident. To je meni najbolja space igra posle Freespacea 1 & 2. Mjesavina avanture i strategije.
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jupiter je extra igrica isto. Ima i zanimljivu pricu mada nije bas Space-Sim