1. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    zna neko kad bi novi penryncici trebali doci kod nas?? danas posjetio genelec i kazu nista prije aprila :shock: :evil: znam da su quadovi odgodjeni ali sta bi sa E8*00 serije?? susjedi ih vec imaju u prodaji... nije valjda da cemo toliko kasniti :shock:
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    ako zivis u tuzli vidi u ingelu ljudi mogu naruciti svasta,a ako ne zivis, imaju dostavu samo neznam koliko ce te izaci troskovi dostave to se moras raspitati kod njih i vecina stvari im je jeftinija neg u genelecu
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tvoja pogreska je sto si isao u Genelec pitati, kao da oni to sta znaju. :lol: Nego pricekaj malo dok ne dodju. Ubrzo ce to. U HR ima samo na par mjesta, i to samo u cjenicima.

    Cuj Penryn tek u aprilu, bas su jaki. :lol:

    Tebe Ingelovci sigurno dizu u nebesa kad narucujes Dominator i Maximus Extreme kod njih. :lol: Zna Pezzaa dobro za Ingel.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    hahaha :mrgreen:
    Odustao sam od dominatora jer ste me privukli na crucial a maximus uzimam za jedno 2 mjeseca,kad jos skupim kesa pa da odmah kompletnu novu masinu uzmem,a uzimao sam kod njih dijelove i prije
    Ne hvalim ja nesto posebno ingel neg kazem da mogu svasta naruciti i ulaze u susret kupcima dok ce u genelecu reci mi to nemozemo naruciti (u vecini slucajeva) ili sto ima u cjenovniku to prodajemo
     
  5. Esh

    Esh HWB

    evo e8500 stabilno na 4.5ghz, asus p5b deluxe
     

    Attached Files:

  6. igor.g

    igor.g Komšija

    jako do bola, kakav ba amd :mrgreen:
    Jeli to air cooled ili vodeno hladjenje :?:
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma zrak je to. Pogle napon.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    vodeno, stari gigabyte model
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To ne treba ic u ovu temu, nego u posebnu temu za skulltrail.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    to treba ići u "kako bi high end komp trebao izgledati" :D
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima li kakavog traga 8-core procesorima? :)
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Niposto, sanse za to su nikakve.
     
  17. GW

    GW Moderator

    To je već Nehalem. Ovo se odnosi na dosadašnju arhitekturu. Krajem godine/početkom sljedeće bi trebali biti u prodaji 8-core procesori (Intel). AMD 8-ice su još na papiru.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dolazi Q8200:

    http://techreport.com/discussions.x/14930
    Ovo je prelose. 2.33GHz, visi FSB, duplo manje cache-a nego Q6600?
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Ma to je najmanje bitno kad 70% kupaca i quad-core CPU kupuju radi toga sto je "quad", a ne radi iskoristavanje nekih performansi. Isto kao za graficke s dodatnom memorijom i uskom sabirnicom.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Zasto bi neko uzimao Q8200 iste cijene, pored Q6600 koji ima vise cache, i nesto vecu frekvenciju i cija ce cijena jos pasti.. Zbog FSB-a? Sumnjam.. Po meni ce isplativiji biti Q6600..