Internet Explorer 7.0 beta

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by HamziBeg, Aug 4, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    ode matija na 3000 ;)
    jao stvarno mi je zao, vec sam previse rekao (veliki brat (joe) gleda) :mrgreen:
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    vidi stvarno 3000... to zahtjeva i promjenu titule (be creative) :wink:

    sad mi tek nitko ništa ne može sa ovakvim brojem postova i internet explorerom u guzici :D
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ama kad sedmica izadje koristit ce se par mjeseci pa ce izac opera ili mozila i opet stara prica.... :)
     
  4. [tota]

    [tota] Aktivista

    Znaci syss je na ie6 sp1.... valja znati ako zatreba nekada :D
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    bezobrazno :D
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    al opet nemoze mu niko nista 8)
     
  7. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Vala po onme sto sam vidio od IE7... samo blijeda kopija ili cak nije ni kopija... neko se iz MS nacugo i onako letmicino razbaco' stvari po Exploreru i eto ga IE7. Negdje tamo klikno da se otkljuca PNG24 transparency blending i od nekoga posudili fazon sa tabovima (sumnjam da su ih oni napravili, sigurno su nekoga ucvilili - ili tabove ili na sud zbog ilegalnog koristenja XP-a:)).

    elem cak sta vise... ukoliko IE7 pokrenete na nacin na koji sam napisao, odete u Help i Abut.. pisace i dalje da je IE6 :)

    Elem... smece... mada ne sumnjam u to dignut ce prasinu sa ovom Vistom, Office 12 im odlicno izgleda... nema sta ljudi su pomakli granice i narednih godina svi ce ih imitirati kao i sa Office 2003 okruzenjem sto je bilo.
     
  8. kamikaza

    kamikaza Aktivista




    zanimljivo :


    dobro su ljudi rekli nema od tog nista propast cista